şükela:  tümü | bugün
 • arkadaşlar merhaba, öncelikle bu başlığı açma konusunda çok tereddüt ettim fakat bazı yazar arkadaşların da desteğiyle açmaya karar verdim çünkü böyle bir durumla karşınıza çıkmak istemezdim ama mecbur kaldım.

  2016 şubat ayında geçirdiğim trafik kazası sonucu omuriliğim zedelendiği için felç kaldım. hayatıma bu şekilde devam etmeye çalışırken 2019 ocak ayında lösemiyle tanıştım. bulunduğum ilin üniversite hastanesinde 5 ay kemoterapi aldım ve son çare olarak kemik iliği nakli olmam gerekti. şanslıydım çünkü akraba dışı %100 uyumlu bir donörüm varmış. nakil süreci için araştırma hastanesindeki doktorum tarafından kemik iliği nakli ünitesi olan istanbul bahçelievler memorial hastanesine yönlendirildim. organ ve doku nakillerinde özel hastane dahi olsa sürecin belli bir kısmı sgk tarafından karşılanıyor. benim 90 günlük ücretsiz tedavi hakkım vardı ve nakilden taburculuğa kadar 30 gün hastanede yattım. önce haftada 2 gün daha sonra iki haftada bir olmak üzere kontrole çağrıldım. ücretsiz nakil paketi bitene kadar kontroller de ücretsizdi fakat ücretsiz süreç bitince halen devam etmekte olan (uzun bir süre daha devam edecek) kontrollerim için ödeme yapmak zorundayım. doktorum artık ayda bir defa çağırıyor ancak tahlil ücretleri artık bizi sıkıntıya sokmaya başladı, ben de konuyla ilgili olarak kaymakamlıkla görüştüm ve yardım kampanyası başlatmam için izin verdiler.

  kontroller için net bir fiyat veremiyorum çünkü 3 ay farklı farklı ücret çıktı. bazen ekstra bi kaç tahlil daha isteyebiliyor doktor hele ki işin içine genetik testler girince fiyat daha da kabarıyor. 1 yıllık yapılacak kontroller için ortalama 15-20 bin civarı fiyat söyledik, onlar engel durumumu da katarak üst limiti daha yüksek tuttular ama benim için kontrollerimin karşılanması yeterli. bana bu konuda destek olabilirseniz, en azından başlığı gündemde tutarak bana destek olabilecek kişilere ulaşmamı sağlayabilirseniz çok mutlu olurum.

  *kampanya amacına fazlasıyla ulaştığı için resmi evraklar ve iban kaldırılmıştır.*

  bilgilendirme: arkadaşlar öncelikle herkese çok çok teşekkür ederim. dün geceden beri gelen yorumlar ve mesajlar o kadar mutlu etti ki beni anlatamam. maddi sıkıntı çektiği halde destek olan insanlar oldu. o kadar çok şey söylemek istiyorum ki.
  az önce arkadaşım bankaya gidip hesabı kontrol etti ve kampanya amacına fazlasıyla ulaşmış o yüzden üst limit hiç önemli değil ve ben ibanı şu anda kaldırıyorum çünkü ihtiyacımdan fazlasını alırsam herkese ayıp olur. her şey için teşekkür ederim.

  banka hesabı görüntüsü: https://hizliresim.com/pg3028
 • kendisini ekşisözlük üzerinden tanıdım, mükemmel bir insan umarım hedefine ulaşırsın ve tedavin için endişen kalmaz.

  ilk destek benden arkadaşlar 500tl.
  nakit yardımı yapamayanlar başlığı paylaşabileceği imkanı varsa çok güzel olur

  --
  daha lösemi teşhisi koyulmadan önceki röportajı:
  https://www.dailymotion.com/video/x6h66vw
  --

  *çaylak arkadaşlardan bir kaçını eklemek istedim, ekşiyi daha çok sevmeme sebep olan insanlar hepiniz iyi ki varsınız.
  -
  elimden geleni göndereceğim. umarım sen ve senin durumunda olan herkes bir an önce sağlığına kavuşur. geçmiş olsun.
  @losmman
  -
  3-5 demeden hepimiz imkanımız elverdiğince yardımcı olalım lutfen
  @oquzhannnnnnnn
  -
  ben geçen yıl aml hastasına iliğimi verdim , bu yıl da inşallah parayla yardım etmek nasip oldu . geçmiş olsun .
  @ablation
  -
  geçmiş olsun elimden geldiğince yardım edeceğim. az çok demeyelim arkadaşlar hepimizin başına gelebilir.
  @richordie
  -
  umarım en yakın zamanda iyileşirsin. herkes kendi bütçesine göre yardım etse çok kısa sürede toplayabiliriz.
  @kckprs
 • malum öğrenciyim, yardım edemeyeceğim için özür dileyerek belki başlığı üstte tutarak yardımım dokunur diye geldim. çok geçmiş olsun. önemli bir kampanyadır.
 • karınca kararınca yardım edilmesi gereken bir yazar arkadaşın, bu ricasına kayıtsız kalamam. az çok demeden, damlaya damlaya göl olur misali elimizden geleni yapmalıyız. bugün her an ne kadar sağlıklı olsakda, yarın bir hastanede ölümcül bir hastalık teşhisi ile baş başa kalmayacağımıza kimse garanti veremez. allah şifa versin.
 • çok geçmiş olsun diyorum. umarım ihtiyacınızı karşılarsınız.
 • upp. özellikle parasıyla, arabasıyla, mevkisiyle, işiyle vs. övünen yazarları burda görmek istiyorum. herkesin buna durumu yok kardeşimize kulak verelim.
 • ekşi sözlük çok okunan büyük bir platform. başlığı yukarıda tutarsak ben birilerinin görüp destek olacağına inanıyorum.
 • umarım herkes imkanı dahilinde elinden geleni yapar
  desteklediğim kampanya.
 • (bkz: başlık yukarı)

  (bkz: beni de yaz)

  paylaşabildiğim bütün platformlara yazdım,ilk fırsatta bende payıma düşeni yapacağım.
 • çok geçmiş olsun sevgili yazar. umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun. gücünü hiç kaybetmemeni dilerim.

  t: maddi olmasa bile en azından bir entriyle desteklenerek göz önünde tutulması gereken kampanya.