1. kaybeden anlamina gelmesine rağmen..evi arabası sevgilisi parası olan bir cok denyonun kendine uygun gördüğü isimdir..loser dediğin adam aslen sokakdaki şarapcıdır..yada birazdaha üstü.her sevgiliniz terk ettiginde loser olmazsınız.
    birde bilkentlilerin çoğunda gördüğüm birsey var..andon yada denyo gibi kavramlar yerine loser diyorlardı adamlar..ahahaha ah yaa herifler öyle iyi durumlardalardiki loser olayi harbi salaklıkdı onlar için..
  2. ace venture-pet detective'de (bkz: jim carrey) nin sikca kullandigi bi replik.
    loooseeeeeeerrrrrrrrrrrrrr
  3. hayatta basarmak icin gerekli zeka veya azimden yoksun insan.
  4. kimse beni sevmedi ömrüm boyunca sadece sen varsin benim için... sadece sana güvenebildim, seni sevebildim gerçek anlamda... sen de beni birakirsan hiçbir $eyin degeri kalmaz benim için... ailem beni hep üvey olarak gördü sankim. arkada$larim hayirsiz çikti... beni anliyorsun degil mi? hey tayfur nie bi$i demiyorsun?.. tayfur? aaa nereye gitti bu $imdi?

(sen kaybetmeye mahkumsun kizim mega loser 'sin hatta...)
  5. 3 doors down, beatles, beck, guttersnipe ve z gibi grup ve $arkıcıların aynı adlı $arkıları..
    ayrıca descendents(i'm not a loser) ve static x(i'm with stupid, he's a loser) gruplarının da böle şarkıları var.

bi de "loser" filmi var, ülkemizde oynamadı ama vcdsi flm satılıyo.. american pie filminin oyuncularından 2sinin oynadığı bi film, güzel..

soy un perdedor...
  6. - you know pumpkin, we bundys may be losers but not quitters..
    (bkz: al bundy)
  7. sewgili karde$im..

loser hakkında bilgi verin