• bağış ve bedelsiz arazi için çocukların tv reklamlarında kullanılması hadisesi. kanser tedavisi bütün hastanelerde ücretsizdir. bunlar bütün hastanelerde verilen aynı tedavi için devletten beleş arazi kovalıyor, trilyonluk denetim dışı bağış topluyor. bunun için de maskeli çocukları reklamlara çıkararak sömürüyor. ayrıca (bkz: lösev'in yolsuzluk yapması)
  • gereken ayar verilmiş, tüh yetişemedik...
  • akgezen'ler iş başında
  • bazı şeyler vardır. savaşta dahi yapılmaz.

bu da onun gibi.

yapma kardeşim. ölüm, hastalık, acı. bunlar üzerinden kirli siyasetini yapma. hadi şimdi gidip biraz battlefield oyna.
  • türkmen yazıp 3402 göndermiş kerizlerin kendilerine dert ettiği olay.
  • camiden başka bir yere bağış yapmak aklının ucundan geçmeyen kodumun trollünün açıklaması. he amk lösev yolsuzluk yaptı ama ayakkabı kutusundan para çıkmadı değil mi?

insan hayatı güzel kardeşim, hani bu ülkede en değersiz olan o şey var ya, onun için uğraşıyor bu kurum.
  • dini sömürenlerin yanında sözü edilmeyecek sömürüdür. varsın lösev sömürsün. o yavruların canına can katmak için yapılan her şey de mübahtır. bir kere vasıtasıyla suriyeli mültecilere sms yardımında bulunduğum ihh sağolsun her gün kimlerin nerede ne şekilde aç olduğu konusunda beni yılmadan bilgilendiriyor. orada da sorun yoksa eyvallah.
  • sömürü falan değildir. ha, diyelim ki sömürüyor, beni sömürüyor amk sana ne sen kimsin?

hacı/hoca mı tırtıklasın paramızı?
  • başlık herhalde 'şaka' diye düşündüm ama ciddiymiş. gereken cevaplar da verilmiş geç kalmışım.
  • tahrik edici başlık, başlığı açan vatandaşın kanser olup acı çekmesini tamenni etmek sorun olur mu acaba
hesabın var mı? giriş yap