şükela:  tümü | bugün
  • bağış ve bedelsiz arazi için çocukların tv reklamlarında kullanılması hadisesi. kanser tedavisi bütün hastanelerde ücretsizdir. bunlar bütün hastanelerde verilen aynı tedavi için devletten beleş arazi kovalıyor, trilyonluk denetim dışı bağış topluyor. bunun için de maskeli çocukları reklamlara çıkararak sömürüyor. ayrıca (bkz: lösev'in yolsuzluk yapması)
  • ücretsiz dedikleri hastanelerde kanser hastalarına nasıl davranıldığını bilmeyen insan sıçmığı olan başlık. kanser tedavisinin sadece hastanede kemoterapi alarak mı olduğunu düşünüyorsunuz ? allah ne sizi ne de bir yakınınızı bu illetin avcuna düşürmesin ki kapı kapı dolaşıp, yerdeki karıncadan bile medet umar hale gelmeyesiniz.

ayrıca bu mantıkla nasıl olsa okullarda bedava eğitim veriliyor. tegv , tev de bağış toplamasın, kapatılsın. devlet nasıl olsa bedava ağaç dikiyor. tema da kapatılsın. hatta ayağımız alışsın akut, açev kuruluşlarını da kapatalım, boşa yakmasınlar.
  • gereken ayar verilmiş, tüh yetişemedik...
  • bazı şeyler vardır. savaşta dahi yapılmaz.

bu da onun gibi.

yapma kardeşim. ölüm, hastalık, acı. bunlar üzerinden kirli siyasetini yapma. hadi şimdi gidip biraz battlefield oyna.
  • camiden başka bir yere bağış yapmak aklının ucundan geçmeyen kodumun trollünün açıklaması. he amk lösev yolsuzluk yaptı ama ayakkabı kutusundan para çıkmadı değil mi?

insan hayatı güzel kardeşim, hani bu ülkede en değersiz olan o şey var ya, onun için uğraşıyor bu kurum.
  • dini sömürenlerin yanında sözü edilmeyecek sömürüdür. varsın lösev sömürsün. o yavruların canına can katmak için yapılan her şey de mübahtır. bir kere vasıtasıyla suriyeli mültecilere sms yardımında bulunduğum ihh sağolsun her gün kimlerin nerede ne şekilde aç olduğu konusunda beni yılmadan bilgilendiriyor. orada da sorun yoksa eyvallah.
  • sömürü falan değildir. ha, diyelim ki sömürüyor, beni sömürüyor amk sana ne sen kimsin?

hacı/hoca mı tırtıklasın paramızı?
  • devlet hastanelerinin lüks, şatafat içinde, dünya standartlarında hizmet verdiğini ima eden troll beyanı. he yavrum he lösev zaten kurucusunun kişisel ego tatmini ve reklamı için kuruldu. bilal oğlana bedava arsa tahsis eden devlet bu nedenle hastane ruhsatı vermiyor löseve.
  • lösemili bir annenin kızı olarak konuşuyorum ki;

hiçbir şekilde enfeksiyon kapmaması, maskeliyken bile itinayla yaklaşılması gereken hastaları 4 kişilik odalara alan, refakatçileri ile birlikte 8 kişiyi bir odaya hapseden, ortak tuvalet kullanmaya mecbur eden, kedi köpek maması gibi yiyecek veren, üstelik bunları bedavaya sağlayan devlet hastanelerine karşı lösev'in yaptığı bir başkaldırıdır evet. lösev kapatılsın, hepinizin hasta çocuklarına devlet baksın.

sonra siz de ağlarsınız "dövlet bize bahmir" diye..
  • kendini lösemili çocukların iyileşmesine adayan vakfı karalama başlığı. çocukları konu edinen bir vakıf ok atan bilal'i mi oynatacaktı a dangalak? bu vakfın çeşitli ülkelerde örnek alınarak eğitimler verdiğini, binlerce çocuğu yaşama döndürdüğünün falan da önemi yok değil mi? sen git deniz fenerine, jet fadıl'a başlık aç siktimin trolü!