şükela:  tümü | bugün soru sor
13955 entry daha
  • (bkz: ben senin geri dönebilme ihtimalini sevdim)

keşke reboot olarak geri gelse de en azından bir 10 bölüm tekrar izlesek,eski günleri yad etsek :/
  • geri dönme ihtimali olan dizi.

şunu anlayamıyorum; yeni diziler üretemediğiniz için mi eskilere sarıyorsunuz? bence adanın tüm gizemi gitti. tekrar yapsanız kaç yazar? vasat bir final yaptınız, daha vasatı için yırtınmak gibi bir şey bu.

hatırlıyorum final zamanında mecidiyeköy'deki duraklarda bile afişi vardı lan ne heyecan yapmıştık. hiç umudum yok bu diziye karşı.
  • odin korusun dediğimiz geri dönme ihtimalli dizi.

geri dönüp napıcak amk daha da boktan final yapabilme ihtimalleri varmış onu mu deneyecekler. jj'den bi sik olmaz çok kafanızı yormayın.

plotu yazıyorlar finali yolda düşünürüz diyorlar. zaten yarı yolda iptal edilmeyeceğinin garantisi de yok. sonuna erişirsek bi final uydururuz kafasıyla sik sik diziler yapıp duruyorlar. parayı cukkalıyorlar, gidip daha sik sik diziler yapıyorlar.

star warsu siktiler star treki siktiler doyamadılar. yeni bişi üretemiyorlar eskileri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. şu kadar para harcarım bu kadar garanti geliri var bu markanın, yardır gitsin. marka sikilmiş sikilmemiş sonrasında, umurlarında değil.
  • bir daha hiç bir dizi senin gibi tat vermedi lost.

geri dönebilme ihtimalli dizi.
    sonunu yeterince hiç edemediler, biraz daha hiç edecekler sanırım.
  • ayni hikayeyi reboot etmenin anlamsızlığı ortada. ayni evrende geçen baska bir hikaye anlatılabilir mi ? zorlanirsa evet anlatılabilir. ama ne gerek var. çekeceğiniz dizi ilkinden asla daha iyi olamayacak. daha iyisini seyrettik sizin çektiğiniz daha kötü lostu tekrar niye seyredelim. kisacasi umarim olmaz.
  • ben senin geri dönebilme ihtimalini sevdim.

tanım: onun gibi merak ettireni gelmedi. dizideki rakamları bile hala uğursuzluk getirir diye söyleyemiyorum.
  • geri dönüşü konuşulan dizi. bunu nasıl yapacaklar, fikirleri ne bilmiyorum ama içerisinde herhangi bir doğaüstü olay barındırmayan, ıssız adadan kurtulmaya çalışma temalı bir dizi izlemek isterim.
  • bir dönemi kasıp kavurmuş olan, unutulmaz ötesi, efsanevi, aşırı derece iyi dizi.
  • tekrardan gelse o gizem duygusunu merak duygusunu tekrardan yaşatsa ne güzel olurdu.
  • lost'un bütün olayı bilinmezlik olduğu için siksen izlenmeyecektir.

dizi devam ederken millet kafayı yiyordu; duman kim? jacob kim?
    1. bölümde gördüğünüz bir şeyi son bölümde görebiliyordunuz. o kadar iç içe geçmiş ve gizli öğe vardı ki her bölümde beyniniz yanıyordu.

kısacası rebootunu izleyeceğime açar baştan izlerim daha iyi.
37 entry daha