14362 entry daha
  • 2 aydır tam zamanlı olarak lost izliyorum ve şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki lost bozmamış arkadaşlar. sadece 4. sezon diğerlerine göre birazcık düşük kalıyor ama baştan sona bütün olarak bakınca gayet güzel iş olmuş.

genelde duyduğum eleştiriler işte bir sürü soru atıyorlar ortaya ama sonunda hiçbir şey açıklamadan bitiriyorlar gibiydi. öyle olunca senaristler güzel bi fikir bulmuş sonra da kervanı yolda düzüp uzatabildikleri kadar uzatmışlar sonunda da bağlayamadan bitirmişler zannetmiştim ama öyle değil kesinlikle. dizinin birinci sezonundan itibaren finaline kadar neyin nasıl olacağı belliymiş. kurdukları bağlantılar çok tatlıydı ve adaya dair soruların neredeyse tamamı mantıklı bi yere bağlandı. sonunda hiç soru işareti bırakmıyor değil tabii ama gayet tadında olduğunu düşünüyorum bunun.

hiç bitmek bilmeyen merak duygusu, tırt figüran zannedilen karakterler için bile oluşturulan derinlik, oyunculukların üst düzeyliği... dört dörtlük bir iş gerçekten. eğer benim gibi "lost çok bozdu" geyiği yüzünden zamanında bitirmemiş veya hiç başlamamış olan varsa hemen başlamasını tavsiye ederim.
228 entry daha
hesabın var mı? giriş yap