• çok pis nankörlük yapacağım dizidir. ne emekler verdik izlemek için. b.k gibi finalle hala sövdürür.
    (yazar burada nikine atıf yapar.)
  • 10 yıl dile kolay. benim için yeri her zaman çok ayrı, her zaman çok özel olacak. hayatımı değiştiren dizi.
  • ıkinci sezon itibariyle bozmaya basladi, finale kadar nasil dayandik seneler once aklim almiyor.
  • yayınlandığı yıllar boyunca yaptırdığı brainstorm dizinin kendisinden de güzeldi. sonradan izleyip her bölümden sonra yüzlerce entry okumayanların alamayacağı bir tat tabi. hem adada bahsi geçen konular ve özellikle de karakterlerin okuduğu kitaplar ufkumu cidden açtı. morel'in buluşu, watership tepesi gibi ilginç kitaplarla buluşmamı sağladı.
  • yabancı mı dizi mi izleme mi furyası, bu diziyle mi başlamıştır.? evet evet.
  • ızleyeli seneler olmustur,we have to go back jack cumlesi kafama kazinmis hahaha

edit: 'have to go back' olarak duzeltildi.tamam lan yazmayin artik. ne cok kateci varmis sozlukte
  • yıllar geçse de üstünden bu kalp seni unutur mu ? denilebilecek yabanci dizi miladı dizi. lost cok bozdu klisesini beraberinde getirse de hala daha cevaplanmamış birçok soru ile biten efsane dizi.guzel anılarım var lan cocuklugumdan burnumda kalmış koku gibisin.
  • ilk 2 sezonunu ben de desteklemiştim.
  • bugün bitişinin 10. yıldönümü olan efsane dizi. her yeni bölümünden sonra ekşi sözlük'te başlığındaki teorileri okumanın verdiği zevk paha biçilemezdi.

(bkz: hafızam silinse de bir daha izlesem denilen dizi)
  • her yükselişin bir düşüşü vardır lafını çok güzel yaşattı bize sağolsun
hesabın var mı? giriş yap