• bir daha hiç bir dizi senin gibi tat vermedi lost.

geri dönebilme ihtimalli dizi.
    sonunu yeterince hiç edemediler, biraz daha hiç edecekler sanırım.
  • ayni hikayeyi reboot etmenin anlamsızlığı ortada. ayni evrende geçen baska bir hikaye anlatılabilir mi ? zorlanirsa evet anlatılabilir. ama ne gerek var. çekeceğiniz dizi ilkinden asla daha iyi olamayacak. daha iyisini seyrettik sizin çektiğiniz daha kötü lostu tekrar niye seyredelim. kisacasi umarim olmaz.
  • ben senin geri dönebilme ihtimalini sevdim.

tanım: onun gibi merak ettireni gelmedi. dizideki rakamları bile hala uğursuzluk getirir diye söyleyemiyorum.
  • geri dönüşü konuşulan dizi. bunu nasıl yapacaklar, fikirleri ne bilmiyorum ama içerisinde herhangi bir doğaüstü olay barındırmayan, ıssız adadan kurtulmaya çalışma temalı bir dizi izlemek isterim.
  • tekrardan gelse o gizem duygusunu merak duygusunu tekrardan yaşatsa ne güzel olurdu.
  • reboot olcağı söylenen efsane dizi. bir ülkeye flashback'i öğretti.
  • lost'un bütün olayı bilinmezlik olduğu için siksen izlenmeyecektir.

dizi devam ederken millet kafayı yiyordu; duman kim? jacob kim?
    1. bölümde gördüğünüz bir şeyi son bölümde görebiliyordunuz. o kadar iç içe geçmiş ve gizli öğe vardı ki her bölümde beyniniz yanıyordu.

kısacası rebootunu izleyeceğime açar baştan izlerim daha iyi.
  • badem gözlü olmuştur.

abrams’ın “öyle basit bi final yapmıcaz” demesine rağmen 2 sene sonra “ehehe rüyaymış hepsi hadi sktirin gidin” dediğini ne çabuk unuttunuz lan?

o zaman öyle netflix filan da yok, 512k ile indirdiğimiz el emeği göz nuru 1080p bölümleri o rezalet final sonrası shift delete ile silmiştim.

eşek bile bi düştüğü kuyuya bi daha düşmez. yapmasınlar artık. lost, insanların merak duygusunu sömüren fikibok çükübik bir dizi olarak kalacak aklımda hep.

yok dönebilme ihtimalini sevmişmiş, yok “üşüyoruz hugo reyez” miş...
    romantizminizi mikeyim afedersiniz.

edit: tamam rüya değildi hepsi ölüydü dimi.

amma ağladınız amk iq sorgulaması yapmış bide ergenler yapımcı bile tweet atmadı mı “tamam uzatmayın hayata devam edin iyi hatırlayın blabla” diye?

. ölü tamam ölü.

rüya diil.

ölü...

süper final evet. ölmüşler uçak düşünce.
    ışığa doğru yürüyorlar tanrım ne final ama!

basgit.

edit:

zaman yolculuğu, gizem ve tatmin edici finalmisteyen gitsin 12 monkeys izlesin de, adı sanı duyulmamış bir yönetmen nasıl dizi yapıyor görsün.

lost romantizminize edeyim. size bişey olmasın.
  • bir sürü bilinmezliği ile bırakıp gitmiş dizi.

ne olur geri dönme .
  • bir ara izledim ama nedense olmadı bende yani sarmadı beni dizi. insanlar bir dönem ayıla bayıla izledi hala da öyle yani çok seviliyor. bende bir sıkıntı var belli ki.
hesabın var mı? giriş yap