şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lost'un bütün olayı bilinmezlik olduğu için siksen izlenmeyecektir.

  dizi devam ederken millet kafayı yiyordu; duman kim? jacob kim?
  1. bölümde gördüğünüz bir şeyi son bölümde görebiliyordunuz. o kadar iç içe geçmiş ve gizli öğe vardı ki her bölümde beyniniz yanıyordu.

  kısacası rebootunu izleyeceğime açar baştan izlerim daha iyi.
 • badem gözlü olmuştur.

  abrams’ın “öyle basit bi final yapmıcaz” demesine rağmen 2 sene sonra “ehehe rüyaymış hepsi hadi sktirin gidin” dediğini ne çabuk unuttunuz lan?

  o zaman öyle netflix filan da yok, 512k ile indirdiğimiz el emeği göz nuru 1080p bölümleri o rezalet final sonrası shift delete ile silmiştim.

  eşek bile bi düştüğü kuyuya bi daha düşmez. yapmasınlar artık. lost, insanların merak duygusunu sömüren fikibok çükübik bir dizi olarak kalacak aklımda hep.

  yok dönebilme ihtimalini sevmişmiş, yok “üşüyoruz hugo reyez” miş...
  romantizminizi mikeyim afedersiniz.

  edit: tamam rüya değildi hepsi ölüydü dimi.

  amma ağladınız amk iq sorgulaması yapmış bide ergenler yapımcı bile tweet atmadı mı “tamam uzatmayın hayata devam edin iyi hatırlayın blabla” diye?

  . ölü tamam ölü.

  rüya diil.

  ölü...

  süper final evet. ölmüşler uçak düşünce.
  ışığa doğru yürüyorlar tanrım ne final ama!

  basgit.

  edit:

  zaman yolculuğu, gizem ve tatmin edici finalmisteyen gitsin 12 monkeys izlesin de, adı sanı duyulmamış bir yönetmen nasıl dizi yapıyor görsün.

  lost romantizminize edeyim. size bişey olmasın.
 • bir sürü bilinmezliği ile bırakıp gitmiş dizi.

  ne olur geri dönme .
 • --- spoiler ---

  yıl olmuş 2019 hala lostun sonunun rüya olduğunu sananlar var. abi cidden nasil bir kafayla yaşıyorsunuz siz oğlum ?bu salak kafayla lostu izlemiş olmanız bile mucize bence.
  --- spoiler ---

  geri dönmesine gerek olmayan efsane.
 • bu dizinin finalinden daha kötü olabilecek birşey var ise bu da yeniden çekilmesidir.
 • gelmiş geçmiş en boktan dizi.
 • ilk göz ağrısıdır çoğumuzun, daha önce yabancı dizi izlemiş olsak bile ilk düzenli şekilde hafta hafta takip ettiğimiz dizidir. o yüzden hep badem gözlü kalacaktır.
 • yıllar geçmesine rağmen hala ''hepsi rüyaymış'' diyen goygoycu tayfanın bitmediğini bize gösteren dizi. ortalama iq'ya sahip birisi şu diziyi izleyip nasıl böyle bir yorum çıkarabilir anlamak mümkün değil ya. sanırım final bölümü yayınlandığında birisi hiçbir şey anlamayıp ortaya böyle bir şey atıyor (jack ve babasının son konuştukları sahnede aptala anlatır gibi açıklama yapmalarına rağmen) ve sonrasında diziyi izleyen izlemeyen herkesin dilinde ''hepsi rüyaymış'' takılı kalıyor.

  dizinin geri dönmesi ise umarım hiçbir zaman gerçekleşmez ve lost da bize hissettirdikleriyle, yaşattıklarıyla anılarımızda efsane olarak kalmaya devam eder.