şükela:  tümü | bugün
  • koreli smile gate tarafından geliştirilmekte olan 2015'de yayınlanacak galiba dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunu olmaya aday oyun. diablo 3'ün olması gerektiği gibi olmuş.

ahanda trailer : http://www.youtube.com/watch?v=lv0wwzdawju
  • trailer'ı harika duran oyun. hoş, bu tür oyunlarda trailer çok aldatıcı rol üstlenebiliyor. fakat yine de, skill animasyonları ve ortam dinamiği gerçekten de harika duruyor. son 3 yıldır bu oyun üzerinde gizli olarak çalışıldığı bilgisi de mevcut. unreal engine 3 teknolojisi mevcut. şimdilik sadece 2015'de beta sürecinin gelmesi bekleniyormuş. beta sign up için maalesef kore cep telefonu hattına sahip olmanız lazım. ekstradan international, eu ya da us olacağıyla alakalı bir bilgi yok.

bu da kendi siteleri
  • heyecan yaratmış, ağzımın sularını akıtmış oyun.
  • diablo 3 ten sonra ağzımın sularının akmasını sağlamış traileri muhteşem hisler uyandıran rpg.

bu da başka bir firmadan gelsin

(bkz: lineage eternal)

combo nun hastasıyız
  • izlediğim trailer ile beni ilk kez online oyun konusundaki katı kuralları gevşetmeye itebilecek oyun.

pis diablocuyum (1997'dan beri) ve diablo 3 evladım olsa sevmem ama bu çok güzel.
  • simdi size bu amina kodumun korelileri hakkinda biraz bilgi vermek istiyorum.

grind'a bayilirlar. koy iki tanesini bi odaya. yemek vermene gerek yok arada su ver. simdi sal bi hafta sal sal sal. yedimilyonbesyuzellibesbin kere tekrarlamasi gereken questi 5 ayri hesapta tamamlamamissa gotumu kim jong siksin.

sasirmayi cok severler. koreliler mumkun mertebe hoaaa voaa diye sasirtilmalidir. sasirmayan koreli lezzetli olmaz. o yuzden adamin ossurugunu kesen skill efektleri olmali. kan gurultu catara putara top sesleri mermi sesleri bam gum anasini siktiniz farenin tebrikler.

sebebini bilmemekle beraber kari gibi gorunen erkek karakterlere bayilirlar. hayir kesinlikle ibne deil. hareketler erkek ama tip falso. tam anlatamiorm amk boyle emocu gibi ama deil gibi.

kawaii. aslen japon icadi olan bu sikik dalga maco erkeklerimizin keyfini kacirabilir ama koreliler buna bayiliyo. hani gozler kisik baris isareti yaparken siritan bi tip dusunun. oyle seyler. oyunlarda sirinlikler sakalar hep girla amina koyim. cok severler.

yaraticilik konusunda reziller. oyunlarda gotunden akrep ignesi cikan bir hindi gorurseniz sasirmayin.
    adi da scorturkey falan olabilir. cidden o kadar salaklar amina koyim. bi de hatun karakterler gotten sikiliyormus gibi bagirirlar. alti ustu bi heal atican be orospu ciyyak ciyyak kafa sikme dedirtir. ama koreliler cok seviyo. galiba pipileri kucuk onla ilgili olabilir. zaten cok creepy tipleri var.

simdilik aklima gelenler bunlar. bekli eklerim sonra. bu oyundan da cok bisey beklemeyin. gorseller fln hos ama kore oyunu sonucta. ne kadar orjinal olabilir amk.
  • trailı oldukça başarılı. 2015 senesine damga vuracak gibi görünüyor. güzel bir hikaye üzerine oluşturulduysa diabloyu bitirir benden söylemesi
  • bu oyun ne ayak? ne zaman çıkacak, nereden takip edilecek? biraz bilgi lazım. nasıl sayko nasıl güzel bir oyundur bu.
  • ilk kapalı betasına ağustos aynın 24'ünde girecek olan diablo'dan daha çok lineage eternal'a benzettiğim açık dünya tarzı arpg olacak oyundur. yani ben bilmiyorum böyle acayip heyecanlandırıyor böyle oyunların trailerini felan izledikten sonra ama asıl oyun çıktıktan sonra o hayal kırıklığı hissi yok mu... işte o zaman tüm dünyam yıkılıyor arkadaş.

her neyse 2016 da ilk kapalı betasına girdiyse oyun kore'de o zaman 2020 yılında anca oynarız. eğer blade&soul başlığına bakarsanız orada 2008 yılından beri bekliyorduk oyun 5 yıl sonra doğru düzgün internasyonel olarak yayınlandı. ayrıca kore oyunu bu fazla da abartmamak lazım. lakin başarılı da olursa blizzard gandalf'ın asasını tuttu o zaman.

https://www.youtube.com/watch?v=ovwbjtpas84