şükela:  tümü | bugün
  • ilk olarak geçen gün radyoda denk geldiğim lp (laura pergolizzi) şarkısı. bayıldım, bu şarkı patlar...
  • (bkz: patlamadı)
  • ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar başlığında denk geldiğim gerçekten de ilk dinleyişte aşık olunabilecek bir şarkı.
  • ben de bugün bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu şarkı ile tanıştım. yorum açısından üst düzey bir çalışma olmuş, lakin sözler açısından aynı şeyi söylemem pek mümkün değil, buralar değerlenir, belki de değerlenmez...

edit: çok şükür ki buralar değerlendi. hem de umduğumdan çok daha kısa sürede. anlaşılan daha da değerlenecek gibi. bazı şeylerin hak ettiği yerlere gelebildiğini görmek, izlemek, küçük de olsa mutluluklar katabiliyor insanın hayatına. bu arada, ilk anda görüntüsü sebebiyle benim de yaşadığım tereddütü gidermek adına şarkıcımızın kadın olduğunu belirteyim...
  • harika bir lp namı diğer laura pergolizzi eseridir.yalnız ilk başta erkek olduğuna ve sesini steven tyler gibi incelttiğine inananlardandım ama sanırım alan beyan kadınmış.
  • yaklaşık 3 gündür bulduğum tüm boş zamanlarda bu şarkıyı dinliyorum.

eğer işe yeni başlamış olmasaydım sadece bu şarkıyı aralıksız dinleyebilmek için en az bir gün izin alırdım.

vapurda tanıdık birini görünce şarkıyı dinlememi engeller diye vapurdan iniyorum.

işte öyle bir şarkı...
  • çok değişik bir tınısı var bu parçanın. söyleyen emmoğlunun da farklı bir sesi var. velhasıl enteresan bir parça bu. gün içinde aklıma geliyor mütemadiyen açıp dinliyorum.

edit: emmikızıymış ya lan.
  • iyi ki patlamadı dediğim şarkı . kimse dinlemesin amk . özellikle live sessions kaydını sakın dinlemeyin .
  • live sessions kaydı ile tanıştığım şarkı. ses efsane. bence bu şarkı patlamalı burdaki 3-5 entrynin sahibi de kendince gurur yaşamalıdır kimseler dinlememişken.

live session
  • official video gelmiştir.