şükela:  tümü | bugün
 • tam adı lost planet: extreme condition olan aşmış bir xbox 360 oyunu. metal gear solid sevenlerin oynaması şiddetle tavsiye edilir.
 • capcom un pek guzel grafiklere sahip, orjinal adi lost planet: extreme condition olan shooter oyunu. simdilik sadece xbox 360 icin piyasada. yaz basinda (26 haziran) pc versiyonu cikacak piyasaya.
 • eski beat em up lar tadında güzel aksiyon oyunu. grafikleri güzel , ara demolar fena değil , aksiyonu bol , basit , eğlenceli bir oyun.sırf çeşit çeşit mech e binip diğer mech lerle çarpışmak için bile oynanabilir.
 • mafya filmi gibi bir senaryo var ortada. o hainmiş, bu hainmiş, öbürü hainmiş ama özünde çok iyi biriymiş, filancanın asıl emelleri şöyleymiş böyleymiş. çabuk biten, nadiren uğraştıran bir oyun. havada uçuşan tombik cisimler nedense bana hep half lifeı hatırlatır. grafik ve atmosfer itibariyle crysisin dağda geçen bölümlerine benziyor. vs denen çeşitli ayaklı zabazingolar, örümcek gibi çok ayaklı cihazlar ve paletli matkaplar gibi enteresan araçlar kullanılabiliyor, bunların üzerindeki silahları elle değiştirebiliyorsunuz. hem de bunlardan ortalıkta bir sürü var. sanırım nevecde mal saymanı yok. ileriki bölümlerde vslere jet özelliği de eklenmiş --- spoiler --- hele hele son bölümde iyice voltranlaşıyorsunuz, bu kısmın kısa sürmesi çok kötü --- spoiler ---
 • canavarların sarı uzuvlarına ateş et kuralının yine karşımıza çıktığı bir oyun. sanırım bu oyunda da yaratıkların diğer uzuvları kurşun geçirmez malzeme ile kaplanmış. bu saçmalık haricinde eğlenceli, çerezlik bir oyun.
 • bir kac ay once ucuz oyun ararken ikinci el versiyonunu aldigim oyun. bocek antipatisi olanlara basta oynamak zor gelebilir. inat edip savasmaya devam ederseniz (sari uzuvlari olmayan) insanlar ve robotlarla da mucadele etmek zorunda kaliyorsunuz. eglenceli, kismen stratejik bir oyun. tavsiye edilir. muhtemelen kis aylarinda.
 • "oyun kısaymış ya, zor açalım da çabuk bitmesin" diye düşünüp bir anlık gafletle hard seviyede başlanınca ömür törpüsüne dönüşen hayvani zorlukta oyun. senaryosu, hikaye anlatımı, modellemeleri berbat ötesi. yer yer incelikle hazırlanmış mekanlar var. buzul gezegende mecha'larla dolaşmak çok keyifli olabilirdi, dolaşmak için vakit verseydi oyun bize... termal enerji bulacağız diye koştur baba koştur... ama kimi boss savaşları da çok eğlenceli, "oyun budur" dedirtiyor. klişesi, türün sevenlerini tatmin edecek bir oyun olmuş.
 • çok iyi bir oyundu.
  (bkz: efsane)
  ikinci ve üçüncü oyunları ilki kadar iyi değildir.