şükela:  tümü | bugün
  • ünlüler dünyasının fuatavni'si olarak hizmet veren instagram hesabı.

ünlülerin yaşamlarına dair son dakika gelişmeleri, hangi ünlü bekaretini kaç yaşında nasıl kaybetti, acun ibs final garantisini hangi yarışmacılara verdi hepsi ve daha fazlası için bu hesabı takip eadhagdabc . şaka lan etmeyin, onu da okuyayım şuna da bakayım derken gözüme kan oturdu, bana neyse artık, allah kimseyi işsizlikle ve merakla sınamasın.
  • ahlaksız ve yalan habercilik yapan yandaş magazin sayfası.
  • insanların merak duygusunu sömürerek para kazanan dolandırıcı.
  • yalan yanlis onu sonu olmayan eski magazin isleri yazan magazini rezil eden kil kuyruk hesap nicki.
    .yeni nesilin giybet kazani dedikodu instamagi var , bir de kendi gibi sacma sapan bir uygulamadan " youknow " yetmis yil oncesinin abuk salak haberleri ile para kazaniyor.ana akim eski medyadan pr ci balonu " x dizi yildizi prenses gibi yemez, sicmaz " haberine inanan kitlesine "o aslinda siciyor ve yiyor" haberleri satiyor , kezban kitlesi aaaaa , yaaaaa diye buna prim kasiyor.

ezik bir tv eski calisanindan göya " bomba " yayinlar.gelistir biraz kendini tatlis ,bu arada bu dal kendini takip eden özellikle hanimlara akil veriyor sanki hetero bir abi gibi...degilsin canim.yemiyor.

kariyeri olan ve soyledigi meslegin onunden gecmeyecek oldukca unlu oyuncu bir kiza cok cirkin saldirilari (pahali hayat kadini) var ve bu saldirilari en fazla on bes gunde bir tekrarliyor.yetmiyor bir daha saldiriyor.belli kizdan ya para yiyememis , ya da kiz buna sktiri cekmis onun yuzden isinden gucunden olmus.bir kuyruk acisi var, o kesin.asik olmasi da muhtemel fakat bu adam katiksiz ibne ( escinsellige lafim yok gizli escinselligin boylesine alerjim var )ayrica daha cok bu oyuncu kiza kadin kiskancligi sezinledim ben.
    kurgusal betimleme hatalari soyledigi yalanlarda en göze carpici detay.tavla, tuvalet kagidi, pudra seker, dikis seti bu gibi kodlamalar ile gizli alemleri tanitiyor.
    "uzun zamandir parali tavla oynamadigi icin cok heyecanli olan unlu oyuncu kizimiz "

lafa bak , ulan yavsak sen nasil bir dalsin ki bunu bilemiyorsun ,hic bir kadin , hic bir erkek parali iliski kavramina heyecanli, istekli olmaz , olamaz ( allahta bu meslegi gercekten yapanlari kurtarsindir )ozellikle milyon lira alan ismi taninmis bir oyuncu kalkip bu kavrama su teknoloji dunyasinda neden girsin, soyler misin ? paraysa parasi var zaten ne ugrassin,neden kendini riske atsin, senin gibi kimliksizler desteksiz sallayanlar siber zorbalarsiniz.kardesin ile ilgili bunu soyleseler ne hissedersin , dusundun mu bunlari hic?
    uydur ,kaydirsin ,cahil kitlen gay kiskancligin ile bir de youtube kariyerine basliyormussun , senin de bombani burdan ben patlatayim ,tatli kadin seni.

edit: ozelden gelen sen x oyuncu musun , akrabasi misin , avukati misin mesajlarina cevabim sudur ; hic biri degilim.yapilanlari goren ve kral ciplagin gercegini soyleyen biriyim , pirim vermeyin bu igrenclere diye yazdim.
  • en büyük kaynağı ekşi sözlük ve madi clara blogudur. yeni nesil eskilerin kirli çamaşırlarını pek bilmediğinden, eh biraz da onların zamanında bugünkü sosyal medya gibi dedikodunun kolayca herkese ulaşabileceği platformlar olmadığından içine binbir yalan da kattığı hikayeleri sadece kendisinin bildiği, aşırı saklanan bilgilermiş gibi sunar.

ismini duyurması ve sözüne bu kadar kıymet verilmesinin sebebi de zamanında bu tarz benim yarışmasının yapım ekibinde kendisine kimin elendiğinin haberini 1 hafta önceden veren arkadaşının olmasıdır. eleme haberleri doğru çıktıkça kendisinin her sözünü "allah bir" demiş gibi doğru kabul eden kitle yüzünden her ünlü kadına eskort, çoğu ünlü erkeğe gay, kalanlara da mutlaka birlikte olmuş iması yapmakta beis görmez çünkü en çok ses getirecek haberlerinin bu tarz bel altı konular olduğunu bilir.

ayrıca yarışmalarda/dizilerde ünlü olmuş kadınlara kafayı takar, o an seçtiği bir tanesine ilah muamelesi yapar kadından aynı oranda sevgi gösterisi kendisine gelmeyince de hemen b*klamaya başlar. (bkz: nur bozar)
    tehlikeli bir ruh hastası olduğunu düşünüyorum.
  • insanlara sürekli hakaret eden, küfür eden, ünlüler hakkında acayip olaylar döndüren sayfa. merak ediyorum bu adama neden dava açmıyorlar? ünlüler hakkında söyledikleri yenilir yutulur şeyler değil.