şükela:  tümü | bugün
  • uyurken çorap giyen hatunları anlayışla karşılayan badi canlısı bi insan.. kendisini hayattan koparmamak adına az ve öz yazıyorum bilinci hep körpe kalıyor böylece..
  • haftanın en beğenilen 2. entrysinin sahibi.
    (bkz: #26841173)
  • can sıkıntımı alıp götüren yazar. sözlükten bıkmama yakındı ki böyle bi dost kapısı aralanıverdi.

kız arkadaşına atıcağı mesajları babasına atıcağına bana atsın da iki lafını belini kıralım:

(bkz: yanlış kişiye mesaj atmak/@lostdiary) *
  • canım badimdir.

öyle de kalacaktır..

bir gün,
    nasıl olduğunu o an anlayamadığım bir şekilde, beni mutluluklara sürükleyiveren kişidir.

yazılarım hakkında ne düşündüğünü her daim merak ettiğim ve merak edeceğimdir..
    güzel kitaplar okuyandır, kelimelere gülümseyendir..
  • ıssız bir adaya giderken yanıma alacağım üç şeyden biri olurdu.
    hem becerikli, hem düşünceli, hem akıllı, hem sempatik, hem romantik, hem komik, hem öğretmen, hem doktor, hem ayakkabı bağlayıcı..
  • bu adam kral!
  • zaten olgun, aklı başında, şahane bi' fikir adamıydı, bugün bir yaş daha büyüdü, tam oldu.

mutlu yıllar kuzucum..
  • doğum günü mr. teacher'i ^^

hepi börtdey tu yu tiçr ^^
  • şuan nickaltımda ağladığını gördüğüm yazar.

vasatlık bayraktarı, "sen benim kim olduğumu biliyor musun?" fırkasından ve ankara saldırısı sonrasında "ya canım işte mit napabilirdi, siz de çok şeyidiyonuzğ. destekliyorlar oluyor " diyebilen midesizler tayfasından bir adam.

ancak asıl sorun bu yazarın kişiliği ile ilgili olmaktan ziyade, yazarın bilgi sahibi olmadan hakkında yazdığı bir konuda bilerek yalan söylemesi. söylediği yalan ise türkiye'de istihbaratın çok ama çok zor alınıyor iddiası (ki bu iddianın temelinde mit'in dün kurulduğunu varsayınca çok mantıklı bir ihtimal) ve söylediği zaman ise pazar günü bomba patladıktan hemen sonra.

öncelikle doğru olduğu yer:
    - evet istihbarat işi ona ve bana zor, çünkü bu benim işim değil, büyük ihtimalle onun da işi değil.

yanlış olduğu yer:
    -eğitimini bu alanda yapmış, bunu meslek edinmiş biri içinse dünkü yaşanan talihsizlikten ziyade başarısızlıktır, çünkü bu işin ehlidir ve bilir.

bu yazarın insanlar hayatını kaybederken sike sürülmeyecek sığ ama en önemlisi yalan yorum yapması şuan ne kadar doğrudur ve yarın ne kadar doğru olacak tartışılacaktır, ifade özgürlüğü denilecektir. ancak yazarın benim nickaltımda da değindiği benim ona attığım mesajımda da belirttiğim mit'i anasıyla paylaşıp babasının da onları izlemesi dileği sadece bir hayaldir.
  • beyin ozurlu diyecem ama beyni oldugunu sanmiyorum.