• beyin ozurlu diyecem ama beyni oldugunu sanmiyorum.
  • kripto aktroll. iyi eğitmişler ama hakkını vermek lazım.
  • kendisine oldukça kibar bir dille bir kaç mesaj attıktan sonra, senle mi uğraşıcam "gerzek" gibi bir mesaj atan sözde öğretmen yazar. üstelik benim bir akademisyen anne olduğumu bilmesine rağmen.

öğrencilerine yazık ne diyim.
  • işine gelmeyeni fetöcü ilan eden sözde muhalif yazar. bu tipler mantar gibi türedi yakın zaman içinde. cümleye başlarken genellikle ben de onlardan değilim, ben de muhalifim , ben de cumhuriyet aşığıyım gibi birleştirici sözlerle başlayıp sonrasında övmek istedikleri ya da yermek istedikleri kişiyi ya da konuyu gereksiz ve altı boş argümanlarla değerlendirirler.

haa tabiki objektif olmak lazım. yiğidi öldürüp hakkını yememek gerek. ama bu zihniyet istediği kişiyi yağlıyor ballıyor, bir anda yiğit yapıyor. sonra o yarattığı sözde yiğidi aslında sevmediğini ama hakkını da yememek gerektiğini söylüyor.

bu tiplerden uzak durun.

bu arada aklınızda bulunsun. eleştirmek için mesaj attığınız bu yazar hemen ananıza bacınıza küfür ediyor. ben vaktimi boşa harcadım, siz vaktinizi boşa harcamayın böyle tipler için.
  • arada muhalif şeyler yazıp çomarlığını gizlemeye çalışıyor ama kendini ele veriyor.

çomarlığını tespit etmek için entrylerine biraz göz atmanız gerekiyor ama o bok kokan yazılara maruz kalmanıza gerek yok.
    direkt engelleyip geçin.

edit: burada kendisi hakkında yazdığım için hemen gelip nick altıma kusmuş.

muhalif fikirler yazanların maaş aldığını sanıyor. herkes senin gibi onun bunun elemanı olup maaş almıyor, öncelikle bunu anla.

bedelli bekliyor yazmış. buna çok güldüm, kötüleyecek herhangi bir şey bulamayınca bunu yazmış hahaha. bedelli beklememde bir sorun yok. senin gibi maaşlı klavye şövalyesi olacak kadar da alçak karakterli değilim. o yüzden askerlik durumum bu şekilde sevgili klavye kahramanı.

"muhalif şeyler yazıp çomarlığını gizlemeye çalışıyor" yazmıştım. bu cümlemi doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen biri olduğunu söylemek için kullanmış. sözde objektif yazar oluyor. buna da çok güldüm. nasıl yalamacı olduğun o kadar aşikar ki, hiç saklamana gerek yok. çomar fikirlerini alttan alta vermeye çalışsan da işe yaramıyor. zaten bu laf oyunlarına kanacak adam muhalif olmazdı. içindekileri rahat rahat dök. çobanınız furkan ve sürüden birkaç kişi favlar, takılırsınız kendi aranızda.
  • şuan nickaltımda ağladığını gördüğüm yazar.

vasatlık bayraktarı, "sen benim kim olduğumu biliyor musun?" fırkasından ve ankara saldırısı sonrasında "ya canım işte mit napabilirdi, siz de çok şeyidiyonuzğ. destekliyorlar oluyor " diyebilen midesizler tayfasından bir adam.

ancak asıl sorun bu yazarın kişiliği ile ilgili olmaktan ziyade, yazarın bilgi sahibi olmadan hakkında yazdığı bir konuda bilerek yalan söylemesi. söylediği yalan ise türkiye'de istihbaratın çok ama çok zor alınıyor iddiası (ki bu iddianın temelinde mit'in dün kurulduğunu varsayınca çok mantıklı bir ihtimal) ve söylediği zaman ise pazar günü bomba patladıktan hemen sonra.

öncelikle doğru olduğu yer:
    - evet istihbarat işi ona ve bana zor, çünkü bu benim işim değil, büyük ihtimalle onun da işi değil.

yanlış olduğu yer:
    -eğitimini bu alanda yapmış, bunu meslek edinmiş biri içinse dünkü yaşanan talihsizlikten ziyade başarısızlıktır, çünkü bu işin ehlidir ve bilir.

bu yazarın insanlar hayatını kaybederken sike sürülmeyecek sığ ama en önemlisi yalan yorum yapması şuan ne kadar doğrudur ve yarın ne kadar doğru olacak tartışılacaktır, ifade özgürlüğü denilecektir. ancak yazarın benim nickaltımda da değindiği benim ona attığım mesajımda da belirttiğim mit'i anasıyla paylaşıp babasının da onları izlemesi dileği sadece bir hayaldir.
  • (bkz: #73614782) öğretmenmiş! buna çocuk emanet edenin aklının yayınını sikeyim!
    ayrıca yukarıda, entrylerini referans gösterin, adamı aktroll diye yaftalamayın diyen yavşak nickaltı sevicisi, diğer aktroll arkadaşına da bi çift sözüm var, entry numarası verilerek 10 tane entry girilmiş en az, götüne gitsin o entryler kör müsün amk aktrolllü?

bunlar eski fetöcüler, bu gün götümüzü nasıl koruruz diye böyle akp yanlısı şeyler yazıyorlar ki yarın bi gün delil olarak gösterelim...

neyse başlıklarını engelle, kendisini de engelle, siktirsin gitsin yazsın dursun kendi kendine...
  • kadın ve hayvan düşmanı yazar. kendisinin entrylerinde akademisyen olduğuna dair ipuçları var. eğer gerçekten hayata dair şu dar vizyonuyla akademisyenlik yapıyorsa, bu ülkenin ve insanının içinde bulunduğu bok çukurundan çıkması yüz yılları bulacak demektir. zira bu ve bunun gibilerin yarattığı tahribat birkaç senede düzelecek cinsten değil. sözlükte ilk kez nick altı girme gereği duydum o denli midemi bulandırdı
  • (bkz: engelle)

aktroll değilmiş gibi yapanlardan bu da.

ulan bizi kendi kitlen mi sandın lan? hadi naş a haber'e.
hesabın var mı? giriş yap