şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insanın yazma istahını kabartan bir site,
    lakin eleştiriler siteden çok kişlere yönelik diye duymuştum ben,
    ne olursa olsun frp içerikli güzel bir site
  • turkiye'de bu konudaki en iyi site oldugu herkesce kabul edilmesinin di$inda, turkce bilmeyen yabanci fantazi otoriteleri tarafindan da takdir edilen, guvenlik koordinatorlugunu yaptigim guzide site
  • (bkz: iskenderiye)
  • fantastik kültür, bilimkurgu, korku literatürü alanlarında bu işi hakkıyla, hatta hakkının ötesine geçerek, her gün kendilerini aşarak yarattıkları gerçekliklerle binlerce insanı hayaller alemine sürükleyen insanların koşturduğu siteden öte, bir evren adeta...
  • türkçe olması
    frp içeriğinin bol olması
    bilimkurgu içeriğininde bulunması
    bide romanlarla ilgili olması
    ve bu konular hakkında bol bol yazısı olması artı puan kazandıran site
    http://www.lostlibrary.org/
  • ningauble sayesinde tanıştığım, gerçekten son derece kaliteli ve hem göze hem de ruha hitap eden bir site. taverna sayesinde her çeşit sorunuza cevap bulabileceğiniz, frp, magic ve fantazi literatür hakkında engin bilgiye sahip bir ortam.
  • yaklaşık 2 senedir iştahla takip ettiğim, bana sağlam dostlar ve değerli bilgiler kazandıran, fk ve bk üzerine hazırlanmış, en büyük ve en profesyonel türkçe site.
  • lostlibrary nedir? başlığı altına yazabileceğim bir yedileme mevcutken, nasıl olur da buraya birkaç cümleyle sınırlamam beklenebilir? ek$i sözlük ssg için neyse, ll de benim için o... çocuğum... doğumuna şahit oldum, darbeler yiyişi hala gözlerimin önünde, arkasından, önünden. saldırılara, tüm engellemelere ve çekememezliklere karşı çatır çatır varlığını ve savaşını sürdürüyor. artık o bir genç adam/kadın kendi ayakları üzerinde durabiliyor ve bu beni ukalalık ile damgalayacak da olsa söylemeden geçemem: lost library dünyanın gelmiş geçmiş en iyi fantastik oluşumu! ve ll'de sadece en iyiler bulunur.

n.
  • "geç buldum, kolay bırakmam!" demişim
    oysa ki "kaliteli, özgün, profesyonel" ne kadar uyuyormuş
  • tavernasında konuşurken süper yalaka ve dikkatli olunması gereken yer.. işlerine gelmeyenler silinir.. onların düşündüklerini paylaşmıyorsanız, orada yeriniz yoktur..
    bunun dışında yazıların bi çoğu bilgilendirici ve eğlencelidir.. kızgın cüce şahanedir.. güzel bi yerdir ama sahipleri ve yöneticileri ile diyaloğa girmeden, onları tanımadan daha bi tatlıdır.. zira tanıdıktan sonra, çuvalın yaydığı antipati içindeki elmaların tadını almanızı engeller..