şükela:  tümü | bugün
721 entry daha
  • evet kesinlikle sonlarda patlaması
  • uçak düştükten sonra kate'in jack'in sırtını iğne iplikle dikmesi.
    bir de düşenlerin cidden bok gibi hayatları vardı.muhtemelen o adaya düşmeleri başlarına gelebilicek en güzel şeydi.
  • soner sarıkabadayı'nın saçlı hali, bet suratlı ethan
  • sonunu inatla izlemediğim için, bende hep güzel olan anılardır. ambarı ilk buldukları bölümlerde tavan yapan heyecana kalbim dayanmıyordu.
  • müthiş bir mahalle yanarken saçını tarayan orospu tiplemesi olarak (bkz: shannon rutherford)
    sanki adaya uçakla düşmemiş de aylar öncesinden tatilsepeti'nden rezervasyon yaptırmış da gelmiş gibi bikinisiyle güneşlenen, vincent'ı yürüyüşe çıkaran bir tip olarak kendisini asla unutamayacağım. lost başladığında ben liseliydim ve shannon, ıslak-gizem türü rüyalarımın başrol oyuncusuydu. sonradan flashback'ler, boone'a ettikleri ve urfa arabı sayid'e vermesi gibi sebeplerle kendisinden soğumuştum. her lost karakteri gibi ilgi çekiciydi, bence adadaki herkes hastalıklarından kurtulurken shannon'ın astımının iyileşmemesi üzerinden gidilebilir, daha majör ve ilginç bir karakter haline gelebilirdi. ancak anladık ki kendisi daş gibi vücudu için cast'a girebilmiş bir ilk sezon figüranıydı. yine de bana çok şey kattı shannon, küçük memelerin de güzel olabileceğini öğrendim ve içselleştirdim sayesinde. huzur içinde uyusun.
  • come on jack!
  • "geri donmeliyiiiiiiiz kaate, geri donmeliyiiiiiiiiiz"

ha, bir de bozmus olmasi tabi, hem de oyle boyle degil...
  • benjamin linus'ın o mükemmel aksanıyla "türkçe biliyor musunuz?" demesi.

hala olur olmadık yerlerde o aksanla bu lafı bağıra bağıra söylüyorum. genelde boş bakışlarla karşılaşıyorum, ama olsun.

edit: bu arada bu laf elli kere yazılmış. hayır yani bu kadar ünlü bir lafı nasıl olur da benden önce kimse yazmaz kesin diyerek gecenin bir körü yazmışım aklım almıyor. neyse ibret olsun diye kalsın.
  • -mr.eko
    -doktor jackin ağlaması.
    -sawyer
    -sayyid jarrah
    -desmond
  • hiç izlememiş olmam.
36 entry daha