şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yahu jrrr mısın tolkien misin her kimsen, zaten kitabı bilimum elf, insan, cüce ve hobbit güzellemesi ile doldurduğun yetmezmiş gibi, lan bari araya, çirkin de olsa bir iki tane dişi ork serpiştirseydin de, taraflı olduğunu bu kadar belli etmeseydin.

tamam orkları sevmiyorsun anladık. ama bu nefret, bu öfke neden? orklara adeta bir amip gibi davranmanın, "bu orklar var ya bunlar bölünerek çoğalıyo, çamura boşalıyolar, çamurda dölleniyo bunlar, işte o kadar da leş bi ırk bu orklar, taamına koyyim ben onların" demenin kime ne faydası var?

lan madem bu kadar nefret ediyosun, görüldüğü yerde katledilmesi uygundur diyorsun, e ne diye yarattın bu orkları sayın tolkien? kendinle çelişiyorsun tolkien. kendinle çelişiyosun.

ha şunu da belirteyim, o sarı pipili elflerdense, o sik kadar boyuyla artislik taslayan cücelerdense, ne işe yaradığı belirsiz insanlardansa, hele hele bit gibi sağdan sola zıplamaktan başka bir bok yapmayan hobbitlerdense, delikanlı gibi savaşan orkları ve onların da uzak akrabası uruk hai leri bin kere tercih ederim.
  • benim de dikkatimi çeken bir mantık hatası. eğer ki mitozla bölünmüyorsa orklar, bu konuda tolkien'e ben de kırgınım.
  • orclar saruman'ın maharetli ellerinden değil, yüce morgoth reyizin bilgeliğinden türemişlerdir. saruman bir bokum değildir.
  • iyi oku orada travesti bile var.

tanım : kitabı okumamış sümkürmüş yazar beyanı.
  • şirinler de tamamen erkek olarak yaratıldı.bunun sebebi doğayla bağlantısız olması.organik olan tüm üremeler; dişi ve erkek olarak yaratılır.organik olmayanlar ise tek cinstir.
  • nee goblinler ne olacak dediğim ırk. goblin de mı orc du
  • sanki diğer dört harfli ırkta var da.
  • orc’lar dışında herkesin renkli gözlü olması. filmde tabi
  • tolkien ismini ağzına almadan önce hazır ola geçmesi gereken asalakların tolkien'i sözde tiye alarak kustuğu saçmalık.

yürüyün gidin avengers falan izleyin yavrucuğum hadi.