şükela:  tümü | bugün
 • 5 eylül 2012 tarihinde live olacak olan lotro expansion'ı.

  şimdiye dek yapılan en büyük ek paket olacağını söylüyor, mounted combat ile mmo tarihinde bir ilk'i gerçekleştireceğini söylüyor. öte yandan gandalf the white, eomer ve ağaçsakal gibi karakterleri de görecekmişiz. mines of moria'non leziz müziklerini yapan besteci geri dönüyormuş ayrıca.

  rise of isengard fiyaskosunun ardından çok beğenecekmişiz.

  umarım...

  http://rohan.lotro.com/
 • tolkien'ın kemiklerini sızlatan, mezarında ters dönmesine neden olan ve sol frame'de görünce "hala var mı lan bu" dediğim oyunun yeni ek paketiymiş.

  eldeki hayvan gibi malzemeyi değerlendiremeyip, lotr gibi bir şaheserin wow'un altında ezilip gitmesine neden olan game designer'ların kafasına sokası geliyor adamın.

  not: wow'u da çok seviyor ve blizz'e tapıyoruz ama yüzük* harcanmamalıydı.
 • tolkien'in kemiklerini sızlatmayan, bizzat tolkien adına kurulmuş olan vakıf ile çalışan, hikaye açısından üçlemeye olabildiğine sadık, hatta akla gelmeyecek ufacık detayların bile olmadık yerlerde karşınıza çıktığı piyasadaki en iyi mmo'lardan bir tanesinin ek paketidir.

  bir bineği 20 euro'ya satan wow ve büyük kısmı ergenlerden oluşmuş bir oyun ile mukayese edilmesi abestir. daha da komiği mists of pandaria ile gelecek olan çatışmaların, lotro'nun yıllar önce oyuna eklediği skirmish mekaniğinin birebir kopyası olması da bir başka konudur.

  evet, f2p olduktan sonra sapıtmış bir oyundur lotro, warner bros yüzünden biraz paragöz olmuştur, ancak tolkien'in mezarında ters dönmesine sebep olacak bir içeriğe sahip değildir. aksine rp tabanlı yetişkin oyuncu kitlesi ile middle-earth havasını solutan bir oyundur lotro.

  edit: oyunu bırakın baştan sona oynamayı, wow fanatizmi sayesinde bir level dahi oynamamışların seri kötülemeleri sanırım pek fazla söze mahal bırakmıyor. evet canım, tabi güzelim . blizzard dünya üzerindeki en über oyun geliştiricisi, wow'da tüm zamanların en iyi oyunu, haklısın tosunum. cicci blizzard, cicci wow, hanimiş hanimiş...
 • mordor'a bir adım daha yaklaştıran pakettir.
  75 olan maximum oyuncu leveli bu paketle beraber 85'e çıkacaktır.