şükela:  tümü | bugün
 • şimdiye kadar bir litreye yakın miktarda kullandığım, insanların şahsımla bütünleştiğini söyledikleri, asla vazgeçemediğim, kendisinden güzel bi kokunun var olabileceğini düşünemediğim, şişesi genellikle antipatik bulunan parfüm.
 • hiçbir zaman sevmediğim ama kızkardeşimin ortaokul yıllarında kullanıp içimi baydığı parfüm.
 • ikiz iki adamin cikip, calip oynadigi fena olmayan mekan..
 • (bkz: lu lu)
  (bkz: lulu)
 • zor bulunmakla birlikte hala bulunabilen bir parfumdur. gecen kis bir arkadasimin uzerine koklayip "aaa nasil yani!?" diye sirf hala bulunabilmesi yuzu suyu hurmetine, eski gunlerin hatirina öööyle bir kosede duracak nostaljik bisi olarak aldigim ama bir turlu elim gidip kullanamadiigm parfumdur de ayni zamanda. tamam, hepsi birbirinin ayni yeni nesil parfumler gibi degil, kisilikli, kendine ozgu falan filan ama iyiden iyiye agir(mis) yahu. nasil kullanmisiz vaktiyle, ve hatta boyle agir kokulari tasimanin iyice absurd oldugu yeniyetme yaslarimizda bilmiyorum.
 • küçükken annem kullanırdı bunu. aklımda şişesiyle yer etmiştir. ortaokuldayken annemin "kullanma onu sana uygun değil" demesine kulak asmadan deli gibi kullanırdım ben de bunu. çok güzel bir koku olarak yer etmiş bende fakat geçenlerde aldım, çok da sevinerek, hevesle. ama ben bunu o küçücük yaşımda nasıl kullanıyormuşum bilemedim, fazla ağır, fazla kadınsı. anne özentiliğinden güzel geliyordu sanırım o sıralar.
 • övülen ve az kullanılan bir parfüm olmasına istinaden kokusunu hiç tanımadan orjinalini edindiğim parfüm. yaz için 2 fıs yeterli oluyor ilk sıkıldığında ağır bir tütsü kokusu fakat yarım saat sonra tenle bütünleşen güzel bir koku haline geliyor üstelikte kalıcı ve diğer parfüm kokuları bana hep ekşi gelmiş bugüne kadar pek denememiştim ama bundan sonraki parfümüm cacharel lou lou dur. ama paraya kıyıp orjinalini almak lazım doldurmalarında yoğun bir alkol ve baş ağrıtan ekşi bir tütsü kokusundan başka birşey yok çünkü.
 • albin lee meldau'nun kısacık parçası
  (bkz: spotify) (bkz: evening acoustic)
 • 6 tane şişe bitirdiğim koridordan nonelikeyou geçmiş kokusu olan parfüm. ciddi de bir parfüm koleksiyonum var ama en çok loulou ile bağdaştığımı düşünüyorum. çok garip bir kokusu var. pudrayla bastırılmış olmasına karşın ağır. daha önce kimsede koklamadım hiçbir replikası yok hiçbir kokuda benzeri yok. bu yüzden inanılmaz özel bir parfüm bence. kalıcılık olarak da resmen 2 gün üstümde kalıyor birkaç fısta. mavi şişesini dandik bulsam da bir noktada çok retro göründüğünü düşüyorum. kardeşi eden için de aynı hislerim mevcut. ikisi hayatımdaki en özel ve en güzel parfümler. daha güzel kokular duydum ama loulou'nun tanınmamışlığı ve eski olması beni çok etkiliyor. ayrıca fiyat olarak da çok uygun. 30luğuna 100 120 bandında erişmek mümkün. alacağım zaman birkaç tane alıp kaldırıyorum dolaba. bittiği için üzülmüyorum her fısına milyonlar vermediğim için de daha değerli oluyor gözümde.