şükela:  tümü | bugün
 • su linkteki cumleleri kurabilmis bir adam:
  http://www.youtube.com/watch?v=rpacqkjpe9k

  bir gun new york'ta rastgele girdigim bir bodrum katinda rastgele sahneye cikmis, beni gulmekten kirip gecirmis, videolarini youtubede aratip aratip kendimden gecmeme sebep olmus bu kisi ayni zamanda lucky louie nin de yaraticisidir.
 • "orospu çocuğu" kelimesinin vucüt bulmuş hali. hastasıyım.
 • kendi evladına dahi seyirci karşısında sağlam küfredebilen eleman.

  --- spoiler ---
  my 4 year old is an asshole. i say that with no remorse. she's a fuckin' douchebag!
  --- spoiler ---

  devamlı ayakkabılarını giymeyi reddeden kızı yüzünden zamanında yola çıkamadığı içinmiş...
 • önce shameless sonra chewed up güncel olarak da hilarious adlı gösterileri piyasaya sürülen stand up sanatçısı.

  bunlar içinde bana göre sonuncusu en az komiği olsa da sundance film festivali'ne kabul edilen ilk stand up filmi olarak bir anlamda tarihe geçmiştir.

  chewed up adlı gösterisiyle "outstanding writing in a comedy or variety special" dalında emmy adayı olmuştur.

  ağırlıklı olarak gözleme dayalı espriler yapar, ağzı bozuktur, acaip fantastik ve bazen çok iğrenç benzetmeler ve söylemler kullanır. aslında en çok da ortalama beyaz amerikalı vatandaşı eleştirmektedir. biraz da çocuk yetiştirme ve fiziksel kusurlar ve yaşlanma belirtileri üzerine yoğunlaşır. boşanmış ve iki çocuk sahibi, 41 yaşında, tombul bir heriftir netice itibariyle...

  şöyle ki:

  --- spoiler ---
  beyaz olduğum için çok mesudum. beyazlar siyahlardan daha üstündür demiyorum. beyazlar siyahlardan daha şanslıdır diyorum. eğer siyahsanız... çok şey kaçırıyorsunuz.... şöyle düşünün: tarih boyunca beyazların ezildiği bir zaman dilimi yoktur. bir beyaz olarak zaman makinesiyle geçmişe dönmekten hiç çekinmem. milattan sonra 2 yılına bile gitsem, hemen kibar biri yanıma yaklaşır ve "beyefendi buyrun yeriniz hazır, hoşgeldiniz" der. ancak bir siyahsanız o makinayı kullanmaktan korkardınız...
  --- spoiler ---

  izleyin, izlettirin.
 • gözümde bir aile babası olarak yer etmiş stand up kişisi. sikindirik binlerce stand upçı amerikalı adamdan daha komiktir. bir gün youtube'da yeni (benim için yeniydi o zamanlar) showundan bir kesit izleyeyim diye bulduğum videosunda ben gülüm gülüm gülerken oda arkadaşım şaşkın gözlerle bana bakıyordu. çıkan sesler nahoştu zira. öyle yani, absürt bi dizisi de vardı biara türk nbcsinde. oradan tanırım zaten kendisini.
 • mimiklerini ve jestlerini matthew perry'ye benzetiyorum bu adamın. inanılmaz bir herif. youtube'da bikaç parça izledikten sonra şovlarını indirdim. kaçırmayınız bu adamı.
 • (bkz: #25020565)
 • evrensel komik adam, diğer *amerikan komedyenleri anlamak için spesifik bir kültürün parçası olmanız gerekmektedir, bu adamda öyle değil.
hesabın var mı? giriş yap