şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1 haziran 2009 itibariyle lounge fm 102 ile radio oxigen'in birle$mesinden doğacak yeni radyo istasyonunun adıdır.

  frekans olarak radio oxigen'in frekansı olan "fm 96.0" kullanılacaktır.

  "lounge o2" olmasının sebebi kısa bir mantık yürütmeyle çözülebiliyor: "lounge" zaten ilk radyonun ismi, "o2" ise radio oxigen'in oksijenine atfen oksijenin simgesidir.

  yeni radyo istasyonuna, her iki frekansıda severek dinleyen kitlenin hüsrana uğramaması dileklerimle yayın hayatında ba$arılar dilerim.

  http://www.loungefm.net/
 • beni sanki her türlü hüsrana uğratacakmış gibi bir hisse kapılmama neden olan radyo.

  lounge iyi hoş kesinlikle bir itirazım yok ancak oxigen de bambaşka, lounge'a göre daha çok caz çalan, daha çok çeşit eklektik müzik çalan bir radyo; ayrı ayrı takılsalar daha çok seçeneğimiz olsa ne güzel olurdu. zaten şunun şurasında 3-5 tane radyo var dinlenebilen, birleşmek biraz manasız.
 • birleşme sebepleri ekonomi değilse; acaba nedir sorusu akılları kurcalayan radyodur.

  çünkü iki radyonun da program sponsorları + reklam gelirlerinden iyi miktarda para kazanıyor olması lazım. ekonomik kriz diye reklam sayısı her yerde düştü, bunu kabul etsem de yine de birleşmeleri için çok çok mantıklı gelmiyor.

  öte yandan evet, oxigen'in playlist ekseniyle lounge fm'in ekseni arasında ortak noktalar olsa da; birleştikleri zaman kalitenin düşmesini beklemek pek de yanlış olmaz.
 • evet, soylediklerine gore icinde radio oxigen'nin muhtesem arsivi olacak ama bizi romantik ve zen muzikleri dinlemek durumunda birakacaklar diye korktugum radyo. hani muzik dukkanlarinda veya migros'ta filan kasanin yaninda satilir ya, feng shui muzikleri cdsi, yok okyanus sesi, yok ruzgar sesi. hah iste tam da onlar gibi calacaklar, gun boyunca muhtesem oxigen'nin frekansinda bunlari duyacagiz diye bayagi korkuyorum. zaten giden gitmis, bari gelen gideni aratmasin. ne diyeyim her daim umut vardir.
 • lizz wright, si*se çalan radyo gitmiş, yerine the house of the rising sun çalan radyo gelmiş. eski oxigen'de her gün "ulan bu şarkının adı nedir ki, nereden bulurum, bi telefon mu açsam" diyen adam gitti, yerine "eeeeaaaah, sikerim." diyen adam geldi.
 • oxigen'i yalan etmiş radyo. 96.0 frekansına taşınmış lounge fm'den başka birşey değildir an itibariyle. umarım yanılırız.
 • http://www.loungefm.net/ internet siteleri henüz deği$tirilip, güncellenmemi$ olup "lounge fm 102" hakkında bilgilerle doludur.
 • oxigen müziğine yaklaşmayacaklarsa ve rdslerinde sadece lounge yazmaya devam edecekse radyomun hafızasındaki bir numaralı yerini derhal radyo voyagea vermek istediğim istasyondur.
  açıkça tehdit ediyorum buyrun..

  edit: ha bi de o kulağımın dibindeymiş gibi seksi konuşan cingıl ablası var.. inan küçücük zevk almıyorum
 • lounge ile o2 radyolarinin birlesiminden sonra hem yayin kalitesi olarak hem de muzik kalitesi olarak coooook sey kaybetmis radyo kanali. yenisini pek sevemedigimiz gibi sevdigimiz kanallarin da icine edilmis oldu bu kanal ile.
 • bir süre devam etsin, bir şekilde yoluna oturtulup lounge ile oxigen arası bir orta yol bulurlar illa diye hakkında düşünürken hepten boka saran radyo kanalı. kaç ay oldu bir gelişme, yeni bir program, farklı seslere açık bir yayın yok, dolayısıyla oxigen'den eser de yok. gitti gider, ben derdime yanayım.