• spotify'a taze gelmiş müzisyen, soundcloud'unu uzun zamandır takip ediyordum, casthane'den slothworks'ten bilen biliyor kendisini genelde, daha geniş bir kitleye ulaşması dileği ile muharrem ince'nin mitinglerinde saldığı güvercinler gibi gökyüzüne salıyorum kendisini.

yolu açık olsun
  • yakın zamanda albümünü beklediğim çağının üstünde bir müzisyen. yapmış olduğu müziklerle türk müziğinin evrensel kapılarından biri olacaktır. her sound’u ayrı incelenmelidir.
    buralar değerlenecek. *
  • albüm kayıtlarını tek başına dev orkestra olarak bitirmiş ağzımıza iki parça bal sürmek için önden 2 ep paylaşmış olan geleceği parlak müzisyeni..

döndüre döndüre evire çevire dinliyorum bi aşağı bu yukarı dinliyorum yetmiyo bi daha dinliyorum ulan bi de içip dinleyince orgazm etkisi yaratıyor.

neyse dinleyin dinlettirin keşfedin zevk alın 31 tadında şarkılar du bi daha dinliyim amk
  • bugun itibari ile yeni ep'si cikmis iyi muzisyen. siddetle tavsiye ederim
  • yeni ep'si petrikor'u spotify'a bırakıvermiş müzisyen. hemen bir labella anlaşması dileği ile
  • bu sabah radyo eksen'de denk gelip takip etmeye başladığım sanatçı. iki şarkılık ep'si petrikor oldukça başarılı. burayı okuyorsa tez zamanda yeni şarkılarını bekliyoruz.

şuradan dinlenebiliyor.
  • yeni şarkısı tame your mind spotify'a gelmiş. göbek attırıyor.

https://open.spotify.com/…si=l7wxb50krjump8b6jtcsgq
  • ülke psychedelic müziğe aç aç. bir hoş kafa yaşayayım ama yerli malı olsun diyorsanız dinleyin dinlettirin bu adamı. kendisinden yeni yapıtlar da beklemekteyiz.

spotify
  • piyasaya "killing blues" ve "void child" isimli 2 yeni ep salmıştır kendisi.

yine başa sarıp sarıp dinleyesi geliyo insanın.
  • 6 şarkılık bol banjolu yeni ep çıkartmıştır.

tık
hesabın var mı? giriş yap