şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hande yener'in söylediği ingilizce sözlere sahip şarkı.
 • hande yener'in akıl tutulması yaşadığını gördüğümüz ingilizce şarkısı. nasıl kötü bir ingilizce o allahım! love always wins değil de love always veins diyor alenen, ki bu en küçük hatası. hiç mi bir uyaran yok, oğlu falan da anne napıyosun demedi mi?
 • ''en azından bir şeyler yapmaya çalışıyor'' düşüncesi ile ezbere, bodoslama bir tavırla yerden yere vurmayacağım, hande yener'in diskografi'sinin ilk ingilizce şarkısıdır.

  paraları cukkalayayım, her yıl birbirinden gram farkı olmayan kanser şarkıları insanlara sunayım, sikko altyapılar ile tüm apaçileri dansa kaldırayım, kendime ve müziğime en ufak bir şey katmayayım düşüncesinden ziyade en azından kendini yenileyip, bir şeylerler yapmaya çalışması sebebiyle bile kesinlikle desteklediğim iştir.

  'eğer kusur arıyorsan, ayna çok' demiş büyüklerimiz. kusur ararsanız belkide ingilizce ve aksan konusunda sınıfta da kalabilir ama buna ne gerek var ? sound aslında çok başarılı olacakmış ama düzenleme açısından büyük eksiklikler hissediyorum. sanki aceleye gelmiş ya da bir an önce bitirip, salalım ortamlara amacıyla yapılmış gibi, eksik bir his var hissettiğim. olacakmış ama nitelendiremediğim şeylerden dolayı olamamış gibi.

  hande reisi severim, cesurdur ve yenilikçidir. en önemlisi hırslıdır. umarım faydee ile yaptığı düet bu işten çok daha başarılıdır. şarkı iyi bir şarkı değil ve önyargılara kurban gidecek, hissediyorum. ayrıca birkaç hafta önce homofobik ve rezil söylemleri ile twitter'dan kendini ele veren mert ekren imzası taşıyor bu şarkı. aşkın, cinsiyetlere has bir mevzu olduğunu vurgulayan bu eleman aynı zamanda 'aşk her zaman kazanır' naraları atılan bir şarkının da prodüktörlüğünü yapıyor. te allam.
 • korkunç bir şarkı olmuş... mert ekren'in paylaşımları da hakikaten manidar. hande yener'e laf sokmuş epey... ahahaha.

  http://www.milliyet.com.tr/…i-yaratti-molatik-9123/
 • foolish casanova'nın bile yanında 8 grammy ödüllü şarkı gibi kaldığı rezil ötesi parça.
 • hande yener’in acilen ingilizce öğrenmesi gerektiğini ortaya koyan şarkısı.
  bir dil anca bu kadar katledilebilirdi.
  fecaat bir telafuz.
 • deodorant reklamı sandığım şarkımsı
 • sevtap parman'ın que sera sera performansındaki ingilizce telaffuzunu mumla aratan, insanlık dışı ölçülerde demode bir sound'a ve dibine kadar samimiyetsiz sözlere sahip şarkı. kötü demek, diğer kötü şarkılara hakaret olur, o kadar kötü. pek tabii 20 yıldır albüm yapan bir kadına "ilk şarkının günahı olmaz" gibi zorlama ve saçma sapan savunmalar döşemeye çalışan bir dinleyici kitlesine çok bile.
 • lgbt bireylerin sempatisi için mi yapmıştır bilemiyorum ama vizyonsuzluğun son noktası dediğim şarkı.

  hiç mi dünya müziğini takip etmez bunlar , hiç mi bi bakayım millet neler yapıyor demez. tabi o demet akalın ‘la rekabet ede ede basitliğin sınırlarında dolaşmaya devam etsin. ama artık şu gay ikonu samimiyetsizliğinden de vazgeçsin. üstünde çok sakil duruyor.
 • az önce dinlediğim ve anlam veremediğim ingilizce şarkı.

  güzel kardeşim madem bunu yapıcaksın neden önce ingilizce öğrenmiyosun?
  hiç aklım almıyo imkanın mı yok paran mı yok gidemiyo musun yurtdışına. o zaman da paran var en iyilerinden öğren şu zıkkımın okunuşunu.
  onu da bırak hiç mi etrafında sevenin yok handecim bu olmamış demedi.

  insan gerçekten hayret ediyor.