• gwen stefani'nin önümüzdeki ay yayımlanması beklenen solo albümünün adı, aynı zamanda gwen'in kılık kıyafet markası lamb'in kısaltmasıymış. ilhamını 80'lerin dans müziğinden aldığı söylenen albüm yıldızlar geçidi gibi - andre 3000'dan neptunes'a, nellee hooper'dan missy elliot'a bildik bilmedik herkes bu albümde. tracklisting ise şöyle:

01. what you waiting for
    02. rich girl
    03. hollaback girl
    04. cool
    05. bubble pop electric
    06. luxurious
    07. harajuku girls
    08. crash
    09. the real thing
    10. serious
    11. danger zone
    12. long way to go

albümün ingiltere baskısını alırsanız şu bonustrack'lere de sahip olabilirsiniz:

13. the real thing (slow jam mix - bonus track)
    14. what you waiting for? (elevator mix - bonus track)
  • no doubt solisti gwen stefaninin 22 kasım 2004'te çıkacak olan ilk solo albümünün adı.
  • 1. what you waiting for?
    2. rich girl
    3. hollaback girl
    4. cool
    5. bubble pop electric
    6. luxurious
    7. harajuku girls
    8. crash
    9. real thing
    10. serious
    11. danger zone
    12. long way to go
    13. real thing (wendy and lisa jam mix)
  • albüm hakkında bahsederken serious, long way to gove de crash ten de bahsetmek cok yerinde olan albüm.
  • cok severdim ben gwen stefani'yi. sandim ki inanilmaz bir seyler yapacak, kafam yerinden ucacak, kalbim hizli filan atacak, bi daha bi daha diye diye deliye donup ortaliklarda kosturacagim. what you're waiting for'u dinledim, oba dedim hopladim havalarda, bir canli performansini dinledim, dibim dustu, korkunc bir goruntu. bir daha sans verdim, yine canli dinledim yine berbat. dedim albumu gorelim bir de. gwen yukselend trend bu cevrelerde, gwen assagi gwen yukari, ovvv cok cool giyinior, amanin bir ikon kendisi diyen piyasa'sinda kiminle calismak racon getirirse maasallah calismis, kendini mainstream eden eve'i de unutmamis, what whaat dedirtmis. ama bir formul gibi albumu, dogru veren her sey var icinde, ama bir sey eksik, ruh mu desem, duygu mu desem bilemedim. japon'lara sormak gerek.
  • yakın zamanda biraz rötarlı da olsa almayı düşündüğüm eğlenceliye benzeyen albüm
  • blood sugar sex magik tadında bir album adı. onun dısında hiç bir benzerlikleri yok. ama ortada bir isim kardesligi oldugu kesin.
  • gwen stefani’nin 2004 çıkışlı ilk solo albümü. bu aralar 2000’li yılların müziklerine fena sardığım için açıp dinledim. o zamanlar bu tarz müzikten pek hoşlanmasam da nostaljik olandan etkilenme huyum gereği şimdi dinlediğimde beğendim.
hesabın var mı? giriş yap