şükela:  tümü | bugün
  • jennifer lopez'in 2.albümünün hit parçası. aynı zamanda cyrus'un gözümü açmasıyla hafif çalıntı kokan bir parça olduğunu anladım. (bkz: the boy is mine)
  • askim bes para etmez bebek
  • a$kimi parayla alamazsin, a$kim icin paranin olmasina gerek yok diyen $arki.
  • cenifir ablanin klibinde butun isterikligini sergiledigi sarki
  • aşk birşeye değmez.. sadece aşk..
  • klibi izledikten sonra anlıyoruz ki cenifır sadece donunu kendi parasıyla almış.
  • gerçekten hoş bir klibi vardı şarkının. özellike wish you were heredan sonraki bölüm gerçekten gaza getirebiliyordu insanı.
    garip olan kısma gelince; jennifer neden zar zor denize ulaşmış bir karetta karetta edası ile kendini mavi sulara bırakıyor ve su samuru gibi yuvarlanıyordu? niye yapıyordu bunu? neyi sembolize ediyordu bu?

çoğu klibinin sonunda bir şekilde su ile iştigal eden jennifer hanım, bakalım bundan sonraki kliplerinde su ögesini ne şekilde kullanacak.
    if you had my love : duş
    waiting for tonight : şelale
    love dont cost a thing : deniz
  • hoş bir melodisi ve hoş bir videosu olan, pop müzik çerçevesinde değerlendirdiğimizde oldukça başarılı bir şarkı. klibinde jennifer kendi ön planda olmuş sanıyor ama esasında malikane(o neydi be) ve tabii ki aston martin ön planda olmuş. bir de, pop müzik video tarihinin en güzel kareografilerinden biri sergileniyor videoda. zamanında dayanamayıp 2-3 izleyişte ezberlemiştim, şimdi aklıma geldi ve gördüm ki hâlâ aklımda.

ancak şarkı sözleri ve klipteki "al malikaneni başına çal, aston martinini de bi tarafına sok" edası kaç kız için gerçektir, kaçı için geçerlidir merak ediyorum. tabii ki oranın büyük olmayacağından, hatta pek bir küçük olacağından eminim. çoğunluk şeytanın avukatı'ndaki gibi kocasıyla konuşmak için bile randevu aldığı halde o aşırı lüks hayatı yaşamayı tercih edecektir. allah uzak etsin, amin.
  • jennifer lopez'in milyon dolarlık* küpeleriyle söylediği şarkı.