şükela:  tümü | bugün
 • ıki çocukluk arkadasinin hayatını konu alan oldukça tatlı film.
  normalde bu tarz filmleri sevmememe rağmen hoşuma gitti film. efsane olmamakla birlikte cumartesi akşamı kafa dinlemek için izlenebilir.
  bir diğer neden için (bkz: sam claflin)
 • konu olarak one daye çok benzeyen, senaryosu tabii ki klişeli ama yine de başroldeki lily collinsin tatlılığı için bile izlenebilecek sevimli film. çerezlik.
 • olayların çok hızlı aktığı film. çerezlik evet, ama hiçbir şey hakkında düşünmek zorunda olmadığınız için kafa rahatlatıyor. sam claflin'in tüm filmlerini izleme isteği uyandırıyor ayrıca.
 • son sahnesi muhteşem bir yerde geçen film.
  senaryo elbette yüzbinlerce örneğini izlediğimiz klasik hikaye.
  ama o son sahnenin çekildiği yer ne güzel bir yerdir yahu!
  oraya kapatsınlar beni allahım.
 • sam claflin'i izlemek için izlediğim film.ben biraz sıkıldım malesef.çooooook klasik bir hikayeydi ama çoook.
 • filmi izlerken aklımdan geçen tek düşünce jane austen yaşasaydı "benden daha manyakları da varmış" deyip senaristini tebrik ederdi herhalde..

  --- spoiler ---

  filmde sürekli gerçek aşkı teğet geçme durumu söz konusu. ama en azından sinir bozucu değil o yüzden izletiyor. birde hep sanki mutlu sonla bitecekmiş izlenimi veriyor, germiyor.

  --- spoiler ---

  filmin oyuncularından lily collins muazzam güzelliğe sahip.
  ilk kez bir filmini izledim ya da dikkatimi çekti bilmiyorum. yüz hatları, bakışı, o kadar duru bir güzelliği var ki bana biraz anne hathaway hatırlatıyor. sam claflinle çok yakışmışlar. bu kadar belirgin gamzeleri olan bir erkek hiç görmemiştim.
  evde canınız sıkılıyorsa çocuğunuzla bile izleyip keyifli vakit geçireceğiniz bir film. tabi sevgilisi olanlar içinde geçerli.
 • p.s i love you , the notebook ayarında olmasa da, mutlaka izlenmesi gereken eğlenceli romantik bir film. sadece kız filmi değil , tam çiftlere göre bence.

  --- spoiler ---

  işte o son tequila'yı içmicektin be kızım

  --- spoiler ---
 • tek kelimeyle harika bir romantlk komedi filmi. bu tarz filmler çok sevdiğimden bayıldım. meg ryan / julia roberts filmleri tadında. kaçırmayın.!
 • bir film;
  yapım yılı: 2014
  tür: ormantik komedi (kızın kaşların orman gibi)
  imdb puanı; 7.4
  kendi puanım; 1
  oyuncular; lily collins, sam claflin
  izlenebilirlik; kesinlikle düşük. amcamın oğlu gibi kaşları olan lily manyakları filmi zaten sevmiştir. ama ahlak konusu kimin, hangi dinin, ülkenin perspektifinden bakarsanız bakın çok çok zayıf. olmayacak işler çok normalmiş gibi gösteriliyor.

  --- spoiler ---
  bizim ülkede kadınlar namus vs diye çatır çatır öldürülürken (ki hiçbir kadın böyle bir sebeple öldürülmemeli) bu filmde hanım kız kontrolsüz pompa neticesinde (filmde bir de kızın işi tutarken keyif almadığı yani bunun böyle bir zorunluluk sonucu yaptığı falan gösterilmiş; yapma o zaman hayyret birşey) gebe kaldığı bebeğini baba evinde dünyaya getirip büyütüyor. babası gil de öyle anlayışlı ki torun büyütüyorlar. kızım sen ne ayaksın? bebek tek başına mı büyür? sen ne yapıyorsun diyen yok. kızım sana güveniyoruk.
  sonra zaman zuhur geçiyor bebek büyüyor. annesinin odasına giriyor sabahleyin artık kreşe mi gidecek neyse bir de bakıyor anası başka adamla yatakta post-pompa gevşek gevşey yatıyorlar. küçük kız da diyor ki; anne babam mı geldi.
  filme de bu zihniyeti normal gösterenlere de ssssiktirin gidin diyorum
  kodumunun filmi
  --- spoiler ---