şükela:  tümü | bugün
  • karadeniz'in incisi doğup büyüdüğüm canım memleketim samsun'a açılacak olan outlet.

büyük otel'de yapılan tanıtım yemeğinde, ocak 2012'ye yetişerek samsun insanına bir yeni yıl hediyesi olacak, yetişmezse de kesin olarak mart 2012'de açılacaktır. bir sürü dünya markasını bünyesinde barındıracağını ve içinde bulunacak sinemanın, yanlış hatırlamıyorsam, 10 salonlu olacağı söylenmişti.

gördüğüm planlarında da sinema girince direkt karşıda olacaktı ve aynı tarz mağazalar hep yan yana olacaklar. yani butikler birlikte, spor mağazaları birlikte, restaurantlar birlikte, falan filan, bu şekilde yani. aynı zamanda planlarından hatırladığım kadarıyla bir de midilli pisti olacakmış, ama bunu yanlış hatırlıyor olabilirim. çok absürd bir şey gördüğümü çok iyi hatırlıyorum ama. atlı bir şeyler diye kalmış aklımda.
  • sağlık merkezi olan samsun'un alışveriş merkezi olması yolunda atılan güzel adımlardan sadece birisi.
  • samsun'da yakında açılacak olan açık hava avmsi.
  • bugün açılmış olan avm henüz gidip göremesemde gayet güzele benziyor.
  • forum bornova ve forum mersin karması biraz taklit görünümde olsa da ferah güzel bir avm. markalar hala yeşilyurt'ta daha iyi ama yazları vakit geçirmek için istikamet burası olur.
  • henüz gitmedim ama sitesinden anladığım kadarıyla içinde bir tane bile kitapçı olmayan avm. ben ne diyeyim size?
  • adını çok düşünmüşler mi diye merak ettiğim berbat adlı avm.
  • yeşilyurt avm'nin kapanıp, bir hastaneye dönüştürüleceği yönündeki dedikodular doğruysa, havadarlığı ve şehir merkezine yakınlığı ile ilk günlerindeki kalabalıklığını kaybetmeyeceği kesin.
    şimdi atakumlular düşünsün.

ayrıca samsun'da elini sallasan hastaneye çarpıyor, yeni hastane binası için bolca yer de var. avm'yi boşaltıp hastane yapmak da nesi?
  • dizayn açısından çok hoş zaman geçirmek için süper ama park sıkıntısı var ayrıca araban yoksa gitmek biraz zahmetli.