• 2 tane entrysini okudum (bkz: #29451948) (bkz: #29437490) ve ikisinde de korunmasiz sex yaptigini yazan tipik bir türk erkeği, gay yazar.
    gay veya heterosexuel olmalari fark etmiyor bu adamlarin, sex yaparken, hem de yeni tanistiklari kisilerle, prezervatif kullanmazlar. bunu da ulu orta övünerek anlatirlar yada yazarlar tipki bu sahisin burda yaptigi gibi...
  • prensip olarak bir kez birlikte oldugu erkekle bir daha birlikte olmamasi ve seks yasantisinin cok aktif olmasi, beni cevresindeki gay populasyonu konusunda dusundurdu acikcasi.

haftada minimum 3 kisiyle olsa, ayda 12 kisi, yilda 144 kisi eder.

2, 3 yilda bir basa donuyodur belki, ne biliyim.
  • memlekette sikilmedik erkek bırakmamıştır, hetero, homo da farketmiyor ibne için. nefes alsın yeter diyor, ben de seni sikebilir miyim diyenlere de gülüp geçiyor... vay anam vay...
  • kendisini bugün keşfettim. hikayeleri müthiş, severek takip ediyoruz. charles bukowskiye benzetiyorum ben tarzını
  • farklı bir trollük tarzını benimsemiş yazar. eşcinsel falan olmadığı da gayet açık. (bkz: #29618278)
  • okuyorum. kendisiyle ilgili yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim henüz.
hesabın var mı? giriş yap