• uzaktan kontrol edilebilen bir seks oyuncağı.

oyuncağın 2 özelliği var: uzaktan uygulama ile kontrol edilebilmesi ve kıyafetlerin altından belli olmadığı için kimse bilmeden seks oyuncağı kullanabilme şansı vermesi.

ilk önce olumsuz yanları:

- insanların içinde kullanılabilecek kadar sessiz kesinlikle değil. sürekli ses olan, gürültülü bir yerde olursanız duyulmaz ama kapalı alanda (iş yeri, ev, vs.) titreşim duyulabiliyor

- boyutu tek başına beni orgazm etmeye yeterli değil. orgazm olduğunu söyleyen çok kadın var ama bilmiyorum, beni kesmedi.

olumlu yanları:

- uygulaması var ve başka biri kontrol edebiliyor, özellikle uzak mesafe ilişkilerinde partneriyle eğlenmek isteyenler için uygun

- 6 değişik titreşim şekli var, ben sürekli ikisini kullanıyorum. çeşitlilik olması iyi

- tek başına orgazm için yeterli olmasa da gayet iyi bir uyaran, özellikle mastürbasyon yaparken boşluk hissi yaşayan kadınlar için güzel

- temizlemesi, şarjı, paketi çok kullanışlı ve güzel

- klitorisini titreşimle uyarmayı seven kadınlar gayet rahat o şekilde de kullanabilir

ben reddit ve farklı seks oyuncağı bloglarında çok yaygın olduğu için merak edip aldım ve pişman değilim. iyi bir başlangıç seks oyuncağı olabilir.
  • uzaktan kumandalı kadın orgazm aleti.

(bkz: işi bileceksin işe gitmeyeceksin)
  • bunlardan türkiye'deki her bireye dağıtacaksın, götlerine zorla sokturacaksın.

sonra her vergi artışında biraz titreteceksin. otomatik.

bir süre sonra sürekli titrediğini farkedip de yorulur mu halk acaba?
  • yeni versiyonu çıkmış. türkiye'ye de getirmişler.

lovense lush
  • lush 2 için konuşuyorum. temelde çok iyi oyuncak. kullanım olarak gayet parasının karşılığını veriyor. tabii kullanabilirseniz. 2 tane aldım, 2'si de bozuldu. lush 2 alacaklara uyarımdır. almayın. 3 alın 2 almayın. 2 alırsanız emin olun bozulacaktır.

oyuncağa gelirsek, s'imin içine sokup, uzaktan telefonla istediğim gibi onunla oynayabiliyorum. ben genelde yatağa bağlayıp lush'ı içine sokarak kıvrandırmayı seviyorum. diğer taraftan public için de gayet başarlı. istediğin bir müziği ayarlayıp lush'ı o ritimde titretebiliyorsun. lush içerdeyken de penetre gayet keyifli oluyor. dolu dolu sikiyorsun.*
  • kullanan varsa yeşillendirebilir mi? almayı planlıyorum da kullanan birisinin yorumlarını dinlemek istiyorum
hesabın var mı? giriş yap