şükela:  tümü | bugün
  • ayni ya da iki apartman otedeki sevisgenleri bulusturan app
  • tr nin eskort okyanusu
  • pokemon go'u andıran ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim app uygulaması.
  • kuzum nedir bu ?

zırt diye yırtık dondan çıkar gibi her başlıkta çıkıyor.

tanım: flörtleşme falanlaşma için bir app.
  • eskiden de zırt pırt karşıma çıkardı deneyeyim demiştim. berbat ötesi bir uygulama, yani eğer aynı amacı taşıyan diğer uygulamalara rakip olmayı falan hayal ediyorsa daha 40 fırın ekmek yemeleri lazım. dehşet ötesi fahiş fiyatlar ve ota boka para istemelerle bıktırmıştı.
    ayrıca flört için falan da girmemiştim uygulamaya. genellikle böyle uygulamalarda kimler takılır, ne yer ne içer, içeride neler döner merakımdan girerim. girmez olaydım. dişiliğini sergileyen kadınlar, egosu zepline dönmüş çakma insanlar... sırf "görüntüleyen her erkek 1 kalp bıraksın da sahte özgüvenim şahlansın" görüşünden dolayı bile kayıt olanlar olduğuna eminim.
    çok da eski değil, sene başında gördüm bu varlıkları. bilinçaltıma büyük zede verdiğini hissediyorum.
  • ekşide sürekli reklamını görmekten yıldığımız uygulama.
  • istenmeden tiklama reklamciginin son ornegi.

allah belanizi versin.
  • hala reklam engelleme eklentisini kullanmayan yazarları gözler önüne seren uygulama.

https://chrome.google.com/…eenaelnjfhikgbkllg?hl=tr
  • ekşi mobilde, aylardır her başlıkta karşımıza çıkan reklama sahip appdir. yalnız reklamdaki dövmeli hatun harbiden çok güzel ya, her görüşümde moralim bozuluyor.
  • eksi mobilin baş belası. ulan gece modunda kullanmaya çalışıyorum uygulamayı, el fenerini gözüme tutmuşlar gibi parlıyor kodumun reklamı. hayır şimdi diyecekler ki "aramalarına göre reklam çıkıyor, lak lak etme".

hayır ulan aramalarıma göre çıkmıyor. çıksa chromeda da çıkardı. aramalarıma göre çıksa şuan skyscanner havana bileti çıkardı.

bu reklam sözlüğün clickbait'i resmen. yönetim de biliyor tabi buraya gelen kullanıcının rahat yüzde 70i falan erkek ve sap ulan bunlar diye. dayıyor seksist reklamı. kimbilir günde kaç tıklama alıyor..

abv sözlük yönetimi