• laura pergolizzi / nâm-ı diğer lp.
    nedenir ki sana, kendi cinsim birinden etkileneceğim aklıma gelmezdi :)) o nasıl gülümsemedir yaa.
    seneye konserini en en önden izlemek, dinlemek umuduyla.
  • bu kadar zaman geçmesine rağmen lost on you parçasını mı yoksa other people'ı mı daha çok sevdiğime hala karar veremiyorum.

lost on you, other people ve muddy waters üçlemesi, uzun yıllar sürmüş olan ilişkisinin tatsız bir şekilde bitmesiyle ortaya çıkmış.

ilişkinin bitmeye yaklaştığını anladıklarında, o zamanki sevgilisi açık ilişkiyi teklif ediyor. lp de ilişkiyi bitirmek istemediği ve hala umudu olduğu için kabul ediyor. bir süre lp herhangi biri ile görüşmüyor. sonunda görüşmeye karar verdiğinde ise tanıştığı kadına aşık oluyor. şimdilerde kendisiyle mutlu mesut devam ediyor.

hem aşkta hem de işte tırmanışa geçtiğini düşünürsek, belki de geçmiş ilişkisi başına gelen en iyi şeylerden biridir *
  • live until we die
  • lp dinleyince aklıma eminem’in nice guy’ı gelmiyor diyemem şimdi yalan değil ahah. ama yine de güzel.

https://youtu.be/tv1q89z3mdo
  • lost on you adlı şarkısının akustik versiyonunu youtube’de henüz 9.000 izlenmesi varken keşfettiğim ve o tarihten beri en sık dinlediğim müzisyendir. ıslığını tanrısal boyutta ve etkileyicilikte kullanıp bir de yetmezmiş gibi gitar ve ukulelesi ile çoğu şarkısına enstrümanla eşlik etmiş sanatçı tanesidir. tanınmadan önce beyonce gibi ünlü şarkıcılara söz yazarlığı yaptığını öğrendiğimde çok şaşırmıştım. özellikle göğsündeki gemi dövmesiyle ve kendine has baştan aşağı karizmatik bir giyime sahip olan müthiş bir kadındır.
  • görünüşü bob dylan'a sesi gwen stefani'ye benzeyen şarkıcı.
  • bi öksürse bütün müzik hayatı bitecek
  • kadın olmak için fazla çirkin, erkek olmak için fazla güzel şarkıcı. yüzünü ve fiziğini inceleyince neden kendini genderfluid olarak tanımladığı daha iyi anlaşılıyor sanki.

ayrıca, ortalama bir şarkıcı için de sesi fazla güzel, onu da belirtelim.
  • (bkz: one last time)
  • son teklisi one last time girişiyle klasik bir lp şarkısı olmakla birlikte sonradan coşturan, pek hoş bir şarkı olmuş.

bir de gitgide michael jackson'a benzediğini düşünen tek ben değilim, değil mi??
hesabın var mı? giriş yap