• laura pergolizzi’nin kısaltması. amerikaya taşındığından beri bu kısaltmayı kullanıyormuş. hayranım kendisine ve müziğine... evde animasyonla uğraşırken gün boyu çalar ufak ufak... sonra şarap ister canım onu dinlerken. yarım şişeye kadar çalışırım, sonrasında uzanır onu dinlerim şişe bitene dek...

geçen sene yurtdışında olduğum için gidemedim konserine. bir daha ki konserini kaçırmayacağım. 1 şişe şarap ve laptopumla gideceğim konsere.
  • adam gibi kadın. çok karizmatik ve sevimli. şahane bir sesi var.

şu video'nun 1:45 ve 5:05 te çıkardığı seslere ve insanların hayran bakışlarını izleyin. sanki hiçbir limiti yokmuş gibi söylüyor şarkıyı.
  • bob dylan'a benziyor mu yoksa taklit mi etmeye çalışıyor çözemediğim süper ses.

lost on you
  • yurt dışında ya da türkiye'de bu kadının konserine gitmeden ölmek istemiyorum allam, teşekkürler.

edit: bu ctesi gidiyorum. ehe
  • kliplerinde bile oynamayan, doğal, komplekssiz, gerçek insan örneği. mimikler, bakışlar hep gelişine. sanki kendisini çözmüş, hayatta herşeyi bir yere oturtmuş bir hali var. keşke ben de başarabilsem diye özendiriyor insanı.
  • bama bakmaya basladiktan sonraki ilk 5 saniyede lezbiyen oldugumu anlamiyorsaniz, sokağa çıkın biraz diyen sanatçı.
    https://youtu.be/vj5zzluzlhg
    çok çok seviyorum
  • 15 haziranda istanbul 17 haziranda izmir 18 haziranda ankarada olacakmış.
  • görünüşünden lily tomlin vibe'ı aldığım müzisyen. ayrıca celebrity crush'ım.
  • halen kadın mı erkek mi anlayamadım
  • yeni konser takviminde 3 şehrimize çıkartma yapıyor. 15 haziran istanbul'da, 17 haziran izmir'de, 18 haziran ankara'da. bekliyoruz sabırsızlıkla.
hesabın var mı? giriş yap