• yakında gerçekleşecek zamların sonucudur. bir ara ne güzel düşmüştü 1,95lere falan. hep 50 liralık yakıt alan adam olarak beni oldukça sıkacak durumdur.
  • 2,75 ile yavaştan göz kırpmaktadır. fiyat artış hızı ivmesini korursa, 2017 yılına 3 tl'lik litrre fiyatı ile giriş yapacağız gibi görünüyor.

oysa ki, eylül ayının başlarında 1,89'dan aldığımı bilirim. hadi yuvarlayalım 2 tl olsun. o da olumluymuş. piyuuuv.
  • lpg de her zaman fiyat daha oynaktır. aynı markada kurumsal şube ile şahıs şubeleri arasında fiyat farkı olabiliyor.

mesela istanbul avrupa yakasında fiyatlar her zaman anadolu'dan daha pahalıdır.

anadolu yakasında ise pendik'e gittikçe istisnalar olmakla birlikte genelde fiyat düşer. (şimdi farklı olabilir)

ağustos ayında yaptığım gözlemler şu şekildeydi:

zeytinburnu opet: 2,34
    fatih shell: 2,47
    kabataş: 2,64
    beşiktaş opet: 2,41
    üsküdar shell: 2:14
    üsküdar po: 1,98
    üsküdar opet: 2,45 (burası sürekli pahalı hiç bir zaman gitmiyorum)
    pendik po: 1,90
    pendik opet: 1,95
    ve son olarak pendik'te hatırlayamadığım bir şubede 1,89 görmüştüm.

şu anda 2,40 - 2,45 arası görünce direk dalıp depoyu fulluyorum.
  • az bile, 5 lira olsun da doblocuların götünde patlasın. 5 lira da az, 15 olsun mk.
  • halkın yanında olduğunu iddia eden hükümetimiz bunun lafta olsada gerçekte böyle olmadığını son haftalarda sürekli lpg ye zam ve vergi artışlarıyla bir kez daha gösterdi,pahalı benzin sebebiyle otolarını lpg ye dönüştüren ve bu sayede biraz olsun araçlarını kullanmaya çalışan düşük gelirli yurdum insanına orada durun yok öyle yağma hasan ın böreği misali diyerek,günden güne lpg fiyatını benzine yaklaştırmakta,bu yolla da halkın sabrını taşırmakta,kesin olarak söylüyorum referandumda da hayır seçimde de akp yok olacak bu böyle gitmez,işin boku iyiden çıktı..
  • bu sabah 3.25 liradan aldığım için insanın içini cız ettiren durum. yakında doları da geçerse şaşırmamak gerek.
  • bozuk para ve hesap derdinden kurtarmıştır...
hesabın var mı? giriş yap