şükela:  tümü | bugün
 • 1985 yilinda almanyada kurulan bir sirket. dermo-kozmetik alaninda faaliyet gosteriyor. aloe verali urunleri ile unlu. kime lr desen aloe vera geliyor aklina. urunleri saglik bakanligi onayli.
  dis macunu, aloe vera box, peeling, el kremi gibi cesitli urunlerini kullaniyorum. cesitli sorunlarim icin kullanmaya basladim. memnun kaldim. uye olursaniz urunleri %40 indirimli alabiliyorsunuz, satabiliyorsunuz. maddi kazanc saglayabildiginiz gibi saat, telefon, tablet, hatta clio, mercedes ve porsche gibi odullere kavusabiliyorsunuz. deli gibi calisanlar kazaniyor gordum.
  markanin en buyuk avantaji kimyasal icermiyor urunler. mesela urettikleri dis macunlari cocuklar kullanabiliyor. egzamadan sedefe varana kadar pek cok rahatsizlik icin cok olumlu sonuclar aliniyor.
  ben bu bilgileri kullanmaya basladiktan sonra uye olmaya karar verince biraz arastirarak edindim. cevrede alinan olumlu sonuclara bakarak urunlerinin ise yaradigini soyleyebilirim. buyrun bu da internet sitesi: lr health&beauty
 • ıki ay önce keşfettiğim bir network şirketi.

  öncelikle lr'ı diğer firmalardan ayıran özelliklere bakmak lazım ya da diğer firmaların lr karşısında ki handikapına bakalım.

  sisteme dahil olma

  kyani - 2600 * liraya giriş yapılıyor. türkiye şartlarında herkesin veremeyeceği bir rakam ve oluru yok.

  forever living - 100 euro ( 408 lira*) ağaçtan faydalanma yok. 415 euro ( ortalama 1700 lira) ağaçtan faydalanabilir. sisteme girmenin amacı network olduğundan ve ağaçtan faydalanma yok ise bir işe yaramayacağı için 1700 büyük para ve yürümesi zor. ayrıca yaklaşık 15 seneden fazladır türkiye pazarında ve ilerlemesi güç.

  mega holding - 2500 tl ve anlatmaya gerek yok. (en uyuz olduğum firma)

  amway - 25 sene olmuş bu saatten sonra girecek kişiler için bir fayda sağlamaz.

  **lr** 32 yıllık bir alman firma. 4 yıldır türkiye 'de . forever dan sonra en büyük aloe vera tarlalarının sahibi. 2015 yılında avrupanın en iyi network firması seçilmiş. dünya da araç konseptinde gelinen son nokta guinnes rekorlar kitabına tek seferde 4000 polo vererek giren ilk tek network firması. türkiye'de 4 yılda verdiği araç sayısı 700 civarında. 9 porsche 1 mercedes glc 1 clk 250 onlarca e class yüzlerce c class ve a class mercedes, 200 civarı clio. 100 liradan 500 bin liraya kadar aylık kazanç aralığı. şeffaf ve ulaşılabilir sistem.

  100 tl lik alışveriş ile sisteme dahil olup eşit şartlarda kazanç sağlayabiliyorsunuz. şirket 3 yol sunuyor;
  1 üye olarak sisteme kaydolup ömür boyu indirimli ürün alabilirsiniz. satış zorunluluğu yoktur.
  2 bir daha kapının önünden geçmezsiniz. ( lr sizi aramaz)
  3 ekip kurup şirketin tüm kazanç konseptlerinden faydalanabilirsiniz.
 • 4 yılda yüzlerce c ve a serisi merso vermiş güya. yazılan 700 araçtan 200'ü clio, 10 tanesi üst segment olsun. kalan 400 küsur araç nasıl yüzlerce oluyor, bi yazıverin.

  tanım: para kaptırılmaması gereken bir başka network zımbırtısı.
 • (bkz: neşeli hayat)