şükela:  tümü | bugün
  • laden yaprağı ve naneyi bileştirdikleri bitki çayları var. göğse, akciğerlere gayet iyi geliyor.
  • yeni nesil varoş tüccarlar iş başında. avoncular bitti bunlar geldi.
  • yüzdeki sivilceleri ve sivilce izlerini temizlemek için olan ürünleri olsun, doktorun yazdigi krem ve spreylerle bir turlu gecmeyen saç ve vucut egzamam icin aldigim krem ve spreyleriyle beni benden alan ürünlere sahip dermokozmetik firmasıdır. avon ve turevleriyle karsilastirilamayacak kadar kaliteli turkiye ve almanya sağlik bakanligi onaylidir.
  • hakikaten iyi dediğim urunlere sahip sirket.
    yillardir gecmeyen sivilce problemim ortadan kalkmak uzere artik. egzamalarim kayboluyor. minnettarim beni bu urunlerle tanistiran arkadasima. biraz calisip kucuk de olsa bir ekip kuranlarin da fena paralar kazanmadigi bir prim sistemi de var.
    urunler çok kaliteli %40 indrimli alma hakki ve prim sistemi de var daha ne olsun.
  • sırf aloe vera ve micro silver serisini indirimli almak için üye olduğum kozmetikçi.
    ürünleri gerçekten harika. özellikle aloe vera serisi mucizeler yaratıyor.
  • vışş viral reklam böyle ediliyor ellam.
    yapacağınız reklam ı at depsin.

pröm sistömü vör daha ne ölsön..

silip kaçmalara alışkın olanlar için link
  • yeni çıkardığı l-recapin isimli ürününü saç dökülmelerine karşı oldukça başarılı bulduğum firma. türkiye pazarında çok hızlı büyümesiyle bu pazar hürriyet ik'ya çıkmayı başarmıştır.

http://lrkozmetiksaglik.blogspot.com.tr/
  • bi arkadasimdan, hic ihtiyacim olmadigi halde bir iki seyini aldim. kargoluyyorum diye mesaj atti, ben de parasini gonderdim.
    bugun urunler geldi, sagolsun arkadas karsi odemeli gondermis, halbuki soylese, 5 dakikalik mesafede, gider kendim alirdim.

neyse iste, bendeki ilk intibaı, direk sirketten kaynaklanmasa da cok da olumlu olmayan sirket.