şükela:  tümü | bugün
  • ltc miner şirketi. yani buraya para yatırıyorsunuz, o para karşılığı hesabınıza ltc üretiyor ve gönderiyorlar.
    mesela 1 ltc gönderirseniz size günde 0,2 ltc geri göndereceklerini söylüyorlar. denemesi de bedava
    referans olmadan kaydolmak için direkt (bkz: https://ltcminer.io/)
    referanslı linkim aşağıdaki gibidir
    https://ltcminer.io/241997
    hadi bakalım dedik başladık.

not:millet fake diyor arkadaşlar. bedava olanın dışına çıkmayın.
  • ödeme yapıp yapmadığı konusunda bir bilgim henüz yok. ama tek yaptığınız cüzdan adresini girmek. para yatırmaya da gerek kalmıyor. ama scam olması %99 tabi bu oranla. ancak bedava denemenin zararı olmayacak site.
    ref: link
  • 7 tane 0.01 ltc para cektim, hicbirini gondermedi, pending de pending.
    siktirsinler. birini bile gonderseler v1.1 dedilerini alirdim belki de, iyi ki gondermemisler.
  • bunların envai tür türevi vardır.

bir tanesine para kaptırmışlığımız da vardır.

bulaşmayın, para falan göndermeyin sakın.

tanım : dolandırıcı olması kuvvetle muhtemel internet sitesi.
  • 2 adet ödemem pending olarak bekliyor, dediklerine göre 10 gün içerisinde yatıyormuş. 4. gün şayet ödeme olursa editlerim burayı.

edit : 3. ödeme isteğimden sonra çift hesap kullandığımı iddaa ettiler ilginçtir ki ona rağmen belli bir seviye miner satın alırsam ödeme isteklerimin yerine geleceğini söylüyorlar, çok komik insanlar gerçekten.

hiç zaman kaybetmeyin arkadaşlar, scamdir.
  • bu tür gerçek olamayacak şeyler yerine evde mining işine girmek çok daha mantıklı olacaktır, üstelik aynı anda 5-6 gpu ile başlamak da şart değil, bir tane gpu yada güzel bir cpu ile hiç değilse gerçek paralar kazanılabilir, 1 ltc'ye günlük 0.2 alabileceğini, hadi onu geçtim alınsa dahi bunun sürdürülebilir olacağını düşünme konusuna hiç girmiyorum.

edit: premium version 4.0 diye bir hede var sitede, 25 ltc verin biz size günlük 15 ltc verelim diyorlar, buradan dahi anlaşılmalı olayın gerçek olamayacağı.