şükela:  tümü | bugün
  • ikisi de brezilyalı, ikisi de 27 yaşında, ikisi de 9 milyon* ve ikisinin de adı fenerbahçe ile anılıyor. gördüğüm kadarıyla lima daha hızlı, giuliano daha güçlü, ikisi de zeki topçular. giuliano olmaya daha yakınken, lima da takım*sıkıntı çıkartıyor deniyor ki aralıkta bitiyormuş sözleşmesi hal bir seçenek gibi.

    ikisini de çok takip etmedim bilen takip eden varsa buyursun biz de aydınlanalım. o kadar ki adını da yanlış yazmışım affedin.

    edit: giuliano'yu lucescu zenit'e 'hulk'un yerini doldurur' diye aldırmış. lima'yı da neymar'ın babası önce barça'ya sonra psg'ye getirmek istemiş, inter de istiyor diye bir haber var.
    kaynak:giuliano
    lima 1 ve 2
  • lucas lima iyi futbolcudur. kendisi barselona ve psg ile yakınlaşmış futbolcudur. kalitesini buradan anlayabilirsiniz. ancak transferinde 3 tane aracı var haberleri dolaşıyor. yani gelmesi çok zor. guliano'yu tanımıyorum ama gelmesi daha basit duruyor. fenerbahçe alex'den beri on numara transfer edemedi. vasat olmayan bir on numara fenerbahçe'ye çok şey katacaktır. o yüzden ikisine de tavım.