şükela:  tümü | bugün
394 entry daha
  • (bkz: #140763549)
  • arada kaynamış galiba. yönetim adamı sakinleşmek için örgü ören teyzelerin olduğu bir eve kitlemiş. kaç gündür top görmüyor delirmiş amk*

vamoooo
  • kendisiyle ilgili 3 yıl önce yapılmış çok iyi bir anewliz. eğer bu videoda vaadettiklerini daha sıklıkla ortaya koyup da prime dönemine erişirse melo'dan daha iyi olacaktır. bakın potansiyelden bahsediyorum çünkü orta saha oyuncuları genelde 27 yaşından sonra prime dönemlerini yaşarlar. gelip malak gibi melo daha iyi falan demeyin evet melo kralın yeri ayrı tabii ki ama melo tam olmuş bir oyuncu olarak gelmişti. torreira'nın hâlâ üzerine ekleyebileceği şeyler var. ben oyuncu özelliklerinden ve vaadettiklerinden bahsediyorum. bu yaşta böylesi bir oyuncu nasıl geldi şaşkınım açıkçası.
  • rakip takımlara karşı şu şekilde kullanılacağını düşündüğüm olağan üstü transfer.
    görsel
  • dün ki antalya maçına göre analiz kasacak olursam 2 şey söylemek isterim.
    galatasaray'da oyunu kuracak yönlendirecek yaratıcı oyuncu yok. sağda yunus, solda kerem uçurtmalarıyla birşeyler yapılmaya çalışılıyor.

orta sahada top hakimiyetimiz yok lucas kısa boyu nedeniyle etkisiz bir görüntü çizecektir. savaşcı defansif orta sahamızın adı lucas yerine gattuso olsaydı işe yarayabilirdi. galatasaray'a, box to box oynayabilen uzun boylu orta saha lazım.

eyyorlamam bu kadar.
  • süper lig’in en değerli futbolcusudur.

26 yaşındadır.
  • süper ligin vasat değerli futbolcusudur.

26 yaşındadır.
  • bizim ile kimyası kesinlikle tutacak topçu. kendisinin türkiyede başarısız olma ihtimali yoktur. bu kadar netim.

2-3 haftaya göreceksiniz.
  • saf 6 numara, regista.

mevkiisinde dünyanın en iyileri arasında rahatlıkla sayılabilir. pitbull gibi, agresif top kapma bükücü. arog'da 6 aydır top görmeyen carlos gibi dellenmiş durumda. rakiplerin allah yar ve yardımcısı olsun.
13 entry daha
hesabın var mı? giriş yap