• dizisizlikten ölmek üzere olduğum zamanlarda bir umut izlemeye başladığım, person of interest taze bittiği için kendisini başlarda eziklediğim lakin izledikçe tuhaf bir şekilde sevdiğim dizicik.
    başroldeki kadının güzellik dışında hiç bir özelliği ve ifadesi olmasa da luci, uriel ve lucy'nin annesi diziyi çok güzel götürüyorlardı.
    di li geçmiş zaman kullandım
    sence neden sözlük ?
  • 2 ekim pazartesi günü 3. sezonu ile dönüş yapacak olan dizi.
  • bugün itibariyle seyretmeye başladığım dizi. dizinin başrolü olan oyuncu arkadaş bana justin timberlake i anımsatıyor friend of benefits deki hali tavrı aynı. sanki birazda kenan imirzalıoğluna benziyor. ben biraz daha izliyim şu diziyi bakalım daha kimlere benzeteceğim.
  • kadrosuna tom welling katılmış, tom welling, t o m w e l l i n g!!!

tanım: beni çok aşırı mutlu eden dizi, apaşırı. çünkü tom welling içimdeki ergeni çok mutlu eder, her zaman.
  • --- spoiler ---

eğer tahminim doğru ise efsane bir villian doğuyor.

--- spoiler ---
  • --- 3x1 spoiler ---

sonunda 3. sezonuyla dönen dizidir. çok özlemiştim.

tom welling diziye çok iyi bir hava katmış. böyle bir karaktere ihtiyaç vardı. geri kalan kadro şimdilik aynı görünüyor.

lucifer kardeşim o kanatlardan kurtulmaya çalışma. efsane olmuş.*

--- spoiler ---
  • eski cnbc-e fanlarından biri olaraktan(lise zamanlarıydı) smallville yüzünden aileden biri haline gelmiş tom welling'in tombul bir şekilde diziye girmiş olması acaip bir renk kattı. önceleri zaman geçirmek için izlerken şimdi işler değişti.
  • --- 3x1 spoiler ---

yeni sezon keyifli başladı. lucifer 2. sezonun sonlarına doğru biraz depresif bir hal almıştı. şimdi eski haline döndü ve yine efsane sahnelere imza atıyor.*
    amenadiel'in ilacı efsaneydi yalnız.

--- 3x1 spoiler ---
  • --- 3x2 ---

lucifer ve dan'in sahneleri çoğaltılmalı. bayılıyorum lan size.*

şu an tek eksiğimiz maze. oyuncusu doğum yapmıştı. sanırım ilk bölümleri o yüzden kaçırdı. acilen geri dön maze.

--- 3x2 ---
  • ilk bolumunu izlemeye tesebbus ettigim dizi.

coktandir bu kadar sacma yazilmis, kotu diyaloglarla, dandik oyunculuklarla bezenmis bir dizi izlememistim. yarisinda biraktim.
hesabın var mı? giriş yap