• son bölümlerde vasatın altına düşmeye başlamış dizidir. morningstar'ın hatırı da bir yere kadar.
  • artık sevgili olmanın zamanı gençler. lauren german gibisini üzmemel gerek luci
  • 3. sezonu çok kötü giden dizi.
  • 3. sezonu pek iyi gitmeyen ama bugün yayınlanan bölümünü çok beğendiğim dizi. epey sürükleyiciydi.

--- spoiler ---

sondaki twist'in gelişi karşıki dağdan belli olsa da linda'ya bir yan öykü verilmesi gayet hoş olmuş. kocası rolündeki adam da biraz sıyrık bir karakterdi ve hakkını güzel verdi. bu daha önce de bahsedilen stand alone bölümlerden biri sanırım. her ne kadar bayağı güzel bir bölüm olsa da artık ana konuya geçilmesinin vakti geldi gibi.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

1. ve 2. sezon baya iyiydi de 3. sezonda çok tekrara düştüler artık ana konuya girseler diyorum :)

--- spoiler ---
  • --- 3x7 spoiler ---

başından sonuna kadar harika yazılmış bir bölümdü. reese karakterini canlandıran oyuncuyu da iyi seçmişler. çoğunlukla o karakteri izledik ve başarılıydı.

dizinin genel gidişatından ayrı yapılmış bir bölüm olmasına rağmen hoşuma gitti. arada sırada böyle bölümler izlemek güzel oluyor.

--- spoiler ---
  • 3x7 ne güzeldi lan demeye gelmiştim de benden önce söylenmiş..
    o zaman maze karakterinin rolunun giderek azalmasının can sıkıcılığından dem vuralım.
  • 3. sezon 7. bölümüyle bugüne kadar yayınlanmış en iyi bölümünü yayınlamış dizi. aslında dizinin tüm bölümleri bu ayarda olmalıydı fakat işin kolayına kaçıp genellikle dedektiflik/polisiye çizgisinde götürdüler diziyi.

--- spoiler ---
    --- spoiler ---
    --- spoiler ---

linda'nın kocasının sinnerman çıkması ihtimal dahilinde olabilir çünkü lucifer; sana daha önce kimseye söylemediğim bir sır vereceğim deyip aslında cehennemin kapılarının kilitli bile olmadığını insanların istediği an orayı terk edebileceklerini söyledi. bu sırrı bilen reese cehennemden çıkıp lucifer'dan intikam almaya çalışıyor olabilir.
    sinnerman, reese değilse bile bu sırra vakıf olan birisi sinnerman olabilir.

--- spoiler ---
    --- spoiler ---
    --- spoiler ---
  • ya maze çok tatı bir kere bence artık bir şeyler olsun ben sıkıldım baya
  • şeytanın ismi olmasının yanında aynı zamanda bir dizi ismidir. 14.11.2017 izlediği en iyi dizi bölümü olan dizi ( plot twistler karşılaştığım en iyi dizi olanlarından biriydi)

herhalede dizinin tarihinde böyle iyi bir "bölüm'e" ilk defa rastlıyorum... [bölümün anlaşılması için ilk iki sezon izlenmelidir, üçüncü sezonun en iyi bölümü olabilir(zlemek için 3. sezonu izlemeye gerek yoktur)].
hesabın var mı? giriş yap