şükela:  tümü | bugün
  • evimde gibi rahat hissettiğim yer.

dün akşam aylardır cebimde taşıdığım 4 (dört) adet figürü vücuduma ustaca kazıdılar. yaklaşık 4 saat sürdü. üşenmeden ince ince çizip işlediler. benim bildiğim 3 çalışanı var. özgür, ufuk ve onur. beni özgür ve ufuk dövdü.

ufuk özellikle maori vb. figürlerde ustalaşmış bir arkadaş. dediğim gibi çok riskli bir figürü oldukça ince bir çalışmayla, sabırla işledi. özgür ise diğer 3 dövmemi yaptı. kafamdaki figürleri tam olarak anladı ve aktardı. en ince ayrıntısına kadar kusursuz çalışmalar ortaya çıkardı ikisi de. bu arada onur'un da, özgür'ün de, ufuk'un da oldukça başarılı kendi çizimleri var.

3 aylık dünya tatlısı minyatür köpeklerini sevmek de bonus olarak geliyor. izmir gibi dövme piyasası kıt bir şehirde bana ilaç gibi geldiler.
  • 2 sene önce elime para geçtiğinde (kyk son kredi asdafg) yaptığım ilk iş google'a "izmir dövme" yazmaktı. sitelerini, facebook sayfalarını stalkladım, baktım köpekleri tatlı (?) yaptıkları işler temiz, kalktım gittim alsancak'a. "sa ben dövme yaptırmaya gelmiştim." dedim, öyle randevusuz daldım. hemen istediğim işi anlattım, çok ilgililerdi, o sırada önümde bi sürü şeker meker vardı, bi yandan onları ağzıma tıkıyorum, bi yandan alık alık bakan bulldog'larına uzaktan laf atıyorum. dövme yapan elemanın eli o denli hafifti ki biraz uyumuş olabilirim. çok temiz iş yapıyorlar, rastgele daldığım bir yerden böyle memnun kalabilmeyi ummazdım. ortam inanılmaz steril, resmen hastane kokuyor, bayıldım. hala en sevdiğim dövmem, ilk günkü kadar taze (?) ve canlı şekilde duruyor.

tavsiye ederim.