şükela:  tümü | bugün
  • lucky strike'ın çıtlanan sigaralarda çığır açtığı sigara. iki çıt butonu var biri naneli, biri böğürtlenli. ikisini birden patlatınca nirvanaya ulaşıyorsunuz.
  • sigara içmeyen insanı sigaraya başlatacak sigara. düzenli içmekten ziyade arada keyif için içmelik. önce böğürtlenli kliki patlatıp, biraz öyle içip sonra da üzerine mentollü kliki patlatınca acayip bir şey oluyor. türkiye'de sanırsam bulunmuyor ama.
  • çift darbeli rabbit vibratör adı gibi duruyor.
  • allahını sevenin bana duty freeler hariç nerden bulacağımı söylesin dediğim sigara. tabi abilik yapıp duty freeden alayım kardeşim diyene de kapımız açık sonuna dek.

edit: muhteşem sigara.
  • diyetteyken daha bi hoş kokulu daha bi tatlı daha bi güzel kutusunu sevdiğim*

böğürtlenli olanı pırtlattıktan sonra günlük şeker ihtiyacını sağlayan hede.
  • öyle bi paket yapmışlar ki resmen seni uçurucaz diyo. ınsanın bi eline sigara diğer eline rocco lolipop alası geliyor.
  • muhteşem sigara ben daha once boyle bir şey içmedim.
  • efsane. yogun bir elmali nargile iciyormus hissi yaratiyor. her zaman icilmez fakat bir havuz basinda, deniz kenarinda alternatifi de pek yok.
  • annem'e dedim ki yurtdışından gelirken 10 tane falan farklı sigara al denerim eğlenirim falan.. bir tanesi ise bu double click idi.. böğürtlenli.. aman yarabbim müptelası oldum paket bitmek üzere fakat nerede bulurum bilemiyorum ne olur bilen yeşillendirsin.
  • sarı olan click limonlu yeşil olan ise elmalıdır.

bu tip sigaralar avrupa ülkelerinde sağlık açısından zararlı olduğundan yasaktır fakat latin amerika ülkelerinde sıklıkla satılır.

arjantin’de zibil gibi satılır, üç sene bu sigaradan içtim, şimdi tr’de parliament night blue içiyorum lucky’den sonra sarma tütün gibi geliyor.