• kulağında kulaklık 27 km durmadan yürümelik eser yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=purf4bdqg_q
  • tarihe not düşülsün; 1 mart 209 yeni albümün çıkış tarihi. 2 gün daha var, sanırım sabredebilirim. bugüne kadar hiçbir albüm için bu kadar heyecan duymamıştım. istiyorum ki şu ölümlü dünyada ludovico henüz aramızdayken, ömrümüzün sonuna kadar hiç sıkılmadan dinleyeceğimiz yüzlerce binlerce eser yaratsın. bu yüzden her albüm, gelecek için büyük bir yatırım benim nezdimde.
  • p&g sayesinde keşfettiğim doğrudur. sizi bilmem ama kafa ultra iyiyken direk experience yazar, replay tuşuna tecavüz ederim. insanı ilk önce sakinleştiriyor, sonra huzur veriyor derken o sıra dırırırım ritmiyle gaza getiriyor. ilk entry de ludovico abimize denk geldi inşallah rezil olacak yanlış bişey yapmamışızdır aq. saat daha 15.23 ama kafamız nassı güzel
  • kendisini ilk olarak experience isimli eserini tesadüfen dinleyerek tanıdım. youtube'da rastgele müzikler dinlerken bir anda bu müziğin içinde kayboldum. araştırınca, modern çağın mozart'ı diye kendisinden bahsedilen sanatçı ile tanıştım. kendisi ile çok geç karşılaştığım için çok üzgünüm, ama öyle de olsa tanıdığım ve her biri birbirinden güzel eserlerini dinleyebildiğim için çok mutluyum.
  • uzun süreli bir bekleyişin sonunda nihayet seven days walking albümüyle yeniden karşımızda. bu albümün ilk ayağı day 1 olarak geçiyor. içerisinde 11 parça bulunuyor, hepsi birbirinden güzel. zannımca biraz daha duygusal olmuş. her birisi farklı duyguları yansıtıyor. şahsen gece yolda yürürken dinliyorum, insana çok farklı duygular hissettiriyor. sanırım ludivico'nun amacı da buydu.

devamını bekliyoruz reis!
  • experience adlı bir eseri hatta bunun yaratıcısını aşmış hipnotik bir coverı vardır ki geceleri dinlenilmesi şiddetle tavsiye edilir link burada
  • day 1 ayağında favorim low mist oldu.

diğer günleri heycanla bekliyoruz <3
  • modern zaman virtüözlerinden. şimdilerde virtüöz olmak da bulmak da imkansıza yakın olduğu için görüldüğü yerde oturup dinlemeye başlamak gerek.
  • son albümünde gravity parçasını harikulade bulduğum.
  • seven days walking(day 1) albümünü çok beğendiğim, yaşayan döneminin en iyi piyanistlerindendir.

kendi açıklamalarına göre her ay yeni bir albüm yayınlanacak, ta ki day 7, yani eylül 15'e kadar.

seven days esinlenişini kendi sözlerinden kısaca özetlemek gerekirse, "her defasında aynı şeyleri yaparak, yeni şeyler farketmektir" der.

spotify'da görüntülenen kısacık videolar bile insanı etkiler. keyiflidir.
hesabın var mı? giriş yap