şükela:  tümü | bugün
  • https://hizliresim.com/g9ykq5

(bkz: #71102719)

şöyle bir entry ile şu resimdeki teröristin sivil taksici olduğunu ve türk askeri tarafından haksız yere öldürüldüğünü iddia eden ancak gebertilen teröristin üzerinden çıkan 1 tabanca, 1 el bombası, 1 kaleşnikof piyade tüfeği ile bu tüfeğe ait 4 şarjörü görmezden gelip gizleyen ve dahi türk milletini tehdit eden pkk'lı dağ sıçanı bir kürt faşisti hewal.

gereken yerlere şikayet edilmiştir.
  • özel mesaj alımı kapalı olan yazar.
  • sözlüğün martı kaşlı pkklılarından. hdp güzellemesi yapıp duruyor. oturmuş yarım ekmek gibi pasaj yazmış pkklı! (bkz: (#95040806)) hdp il binası önünde direnen annelerin çocuklarını geri istemesi “yalanmış, kurguymuş” ona göre, “kendi istekleriyle çıkmışlar o çocuklar!” kendi istekleriyle çıktıkları için de sorun yok yani buna göre! muhatap olmayın bunun gibi tiplerle!sözlükte ne kadar pkk sempatizanı varsa alayının aq!
  • tek kaşlı pkk sempazitanıdır.
  • hdpkk trolü

çocukları zorla kaçırılan annelere ve devlete değil pkk’ya inanan mallardan
  • pkk'nin sözlük yapılanmasında ki itlerden biri.
  • anasını ve bacısını dağlarda döllettiren bir hewal
  • hdp'nin sözlükteki dezenformasyon trollerinden. sözlüğün bu tip yazarlara karşı yaptırım uygulayıp uygulamadığını bilmiyorum ama hukuk sistemi gerekli cezalandırmayı yapacaktır.

edit: mesaj geldi hakkında gerekli başvurular yapılmış zaten.
  • annesini karayılanın haremine yollamış da gelmiş gibi yazan amerikan maşası.
  • kendimle ilgili bilmediğim ne bilgiler varmış. ya siz gerçekten gerizekalısınız ya da çok güzel gerizekalı takliti yapıyorsunuz. akp-mhp'li olmayan herkes terörist olduğu için yavşaklığınız sınır tanımıyor.

yalnız gerçekten okurken istemsizce güldüğüm mal mal hiç bir astarı olmayan şeyler yazılmış. evladım siz kaç yaşındasınız acaba? muhtemelen 30 yaşına gelmemiş bir takım ergenlersiniz..

neyse efendim 7 kuşak demirelci (adalet partili- babatarafı) ve cehapali (annetarafı) bir ailenin evladı olarak çok şükür babam da hayatta o sövdüğünüz anam da hayatta.

ben sizin ananıza sövmem, neden? çünkü nedeni çok basit: şerefsiz olmanızın, ahlaksız olmanızın, faşist olmanızın haysiyetsiz olmanızın, beş kuruşluk insanlar olmanızın, aşağılık varlıklar olmanızın analarınızla bir ilgisi olmadığını biliyorum. gariban analarınıza küfür ettirmek için elinizden geleni yapsanız da çok şükür sizin duyduğunuzdan daha çok analarınza saygı duyuyorum. sizin gibi şerefsizlik ve ahlaksızlık yapmamak da benim farkım olsun.

tosuncuklara bak, hey yavrum hey...

dağa kaçtığını iddia ettiğiniz çocuk evine döndü siz hala algı operasyonu yapın faşist it köpek sürüleri sizi.

ne demişti erdoğan "topunuz gelin topunuz"... swh