• bir gol atan varsa bir de yiyen olmalı diye düşünenler için

(bkz: tomasz kuszczak)
  • kolombiya'nın polonya ile oynanan hazırlık maçında degajla gol atarak futbol tarihine geçen kalecisi.
  • örümcek adam kostümü giyerek gazetelere poz vermiş kaleci. nasıl oluyor da bu şekilde kafa kola alıyorlar bu futbolcuları. gazeteci elinde kostümle gidip martinezim gel şunu bir giy kalenin önüne geç ara transferde üç büyüklerden biri kapar seni bu resimle mi diyor. yapma etme canım kardeşim şu resimle artık hangi ciddi takım seni ister. justice league kurulacaksa ilk onbire girersin ama o ayrı.
    http://www.ekolay.net/…id=327&hid=11&haberid=430396
  • kolombiya nın once caldas takımında forma giyen 30 yaşındaki kaleci. vay anasını sayın seyirciler, daha düne kadar genç yetenekler kategorisindeydi bu adam. zamanında 1.5 milyon euro veren trabzonspor' a hastir çeken bir aslen trabzon lu olan sakaryaspor başkanı vardı ne oldu ona bilen var mı?
  • https://pbs.twimg.com/…aae_tc?format=jpg&name=large

bir bayram sabahı şu fotoğrafla gözyaşlarıma engel olamamama sebep olmuş teknik direktör. ben hiç tanımadan böyle göğsümün ortasında ağrı hissediyorken bir baba evladının ölümüne nasıl katlanabilir ki. allah kimseye bunun cevabını öğretmesin.
  • lakabı neco olan kaleci.
  • copa america'da kolombiya'yı destekleme sebebim. sanki bir hemşerim, mahalleden bir arkadaşımmış gibi hep iyi oynasın istiyorum, gol yemesin, hep kazansınlar istiyorum. ekrana görüntüsü gelince de özlediğimi farkediyorum. aklıma her geldiğinde ne yazık ki, 2007 de, sezon başı hazırlık maçında, ellerinde koltuk değnekleriyle tribünleri selamlarken ki hali gelirdi gözümün önüne, iyi oldu hala iyi bir kaleci olduğunu görmek.
  • fenerbahçeli semih'e attığı kasti tekmeyle kafamdaki imajını yerle yeksan etmiş fitbolcudur. futbolu seven herkes gibi hangi takımdan olursa olsun yetenekli bir sporcuyu izlemekten zevk alırım. martinez'i bu haliyle keyifle izlerken, yaptığı hareket sayesinde artık kendisini mustafa doğan ve fatih akyelin dahil olduğu grup içinde değerlendireceğim. yazık.
  • 18 subat 2007 fenerbahçe sakaryaspor maçında semihe attığı uçan tekmeden sonra yalandan yatmasıyla bana mondragon un şampiyonlar ligi ndeki bir maçtan sonra** rakip oyuncuya kafa atıp, kafayı yiyen numarası yapmasını hatırlatmıştır.
  • mehmet demirkol'un bugünkü yazısında kendisiyle ilgili kesit:

bu ligin en dengesiz evliliği sakaryaspor ile kalecisi arasındaki. o kadar ki, ne kadar sürer tahmin etmek çok zor. bu dengesiz evliliğin sürmesi için sakarya'nın martinez'in istediği yere avrupa kupaları'na ulaşması gerekiyor. yoksa martinez oraya tek başına ulaşacaktır. dün yine çok iyiydi. her şeyi bir kenara bırakın penaltıyı ayağıyla çıkardıktan sonra ersen martin oraya ulaşmadan topa yetişmekle kalmayıp bir de topu tutması bile acayip.
hesabın var mı? giriş yap