• tek başına yetmeyecektir. zira volka, alper, ozan, ismail, hasan ali gibi oyuncuların olduğu bir takımı kim çalıştırırsa çalıştırsın başarılı olamaz. bu oyuncularla devam edilecek ve aykut gibi 10 kişi defans oynatacaksa o zaman başka tabi.
  • beklenilen durumdur. dünya çapında bir direktör getirip aykut'la devam etmek ya da ersun yanal'ı getirmek yeni vizyona uygun olmayacağı için bu durumun gerçekleşme ihtimali hayli yüksek.
  • yıllar sonra ispanya'ya kupa kazandıran luis aragones ve real madrid ile efsane yıllar yaşayan vicente del bosque'nin ülkemizde neler yaşadığını gördük. hatta ispanyol olmasa da frank rijkaard'ı da bu isimlerin yanına katabiliriz.

luis enrique isim olarak evet bir hava katabilir ama fenerbahçe için doğru bir tercih olmaz diye düşünüyorum. fenerbahçe'nin çıkış yakalaması için öncelikle çok acil bir şampiyonluğa ihtiyacı var. yabancı ülkeye alıştım takıma alıştım derken devre arası olur fark 9 puan olur, sonra tazminatlar tartışılmaya başlanır.
  • ali koç'un ilk yanlışı olarak tarihe de geçer
  • ispanyol hoca, ispanyol oyuncu. bizimkiler usanmadı hala demek.
  • sosyal medyada ve bazı basın yayın organlarında yer alan haberlere göre, gerçekleşmesi muhtemel olay.

http://www.posta.com.tr/…asina-mi-gecirecek-2008588
  • yanında barcelona'dan en az 4-5 oyuncu getirmesiyle başarılı olabilecek hoca.
  • aziz yıldırım'ı hala fb başkanı zannedenlerin iddiası. ali koç'un yıldız futbolcu veya yıldız hoca konusunda aziz yıldırım gibi davranacağını sanmıyorum. sırf popülarite olsun diye gereksiz adamları getirmeye gerek yok. takımda olumlu bir hava olsun yeter bize. sabrederiz..
  • wenger de bodrumdaymış. öyle bir söylenti de var...
hesabın var mı? giriş yap