• ön libero da oynayabiliyor olması şüphesiz aykut kocaman'ı sevindirmiştir.*
  • ntvspor'un transfer haberi için hazırladığı klip evlere şenlik. 2 ayrı maç görüntüsü, ikisinde de penaltı yapıyor, birinde sarı, diğerinde de kırmızı kart görüyor. gerçi alex de souza'nın da 3 golden oluşan sümkürmeli bir videosu vardı. hayırlısı :)
  • 29 yaşında olmasına rağmen sözlük'teki başlığı fenerbahçemiz ilgilenince açılmış stoper. scout ekibimize hayran olmamak elde değil. kimsenin bilmediği yetenekleri bulup getiriyorlar.

tam bir kapalı kutu. çöp kutusu.
  • başlığı altında ligin en iyi sağ beki olan isla'ya çöp denen futbolcu. aynı kişi neto için de çöp demiş. soldado'ya da çöp demiş. yaratmaya çalıştığı algıdan ne kadar başarılı bir transfer olduğu ortaya çıkmaktadır. rica ediyorum üç hafta önce anasına bacısına sövdüğün başkanının başlığına git ve sakso çekmeye devam et. hatta futbolla ilgilenmeyi komple bırak.
  • bu adamin fenere gelmesine cok sevindim. futbolundan dolayi degil ama. 2 gün öncesine kadar haberim bile yoktu varligindan. tamamen transfer sezonundaki kisisel takintilarimdan dolayi.

kendimi bildim bileli aylarca ugrasilan her gün geldi anlasildi denilip 2 gün sonra durulan söylentilerden nefret ederim. böyle futbolcular bir süre sonra bende antipati yaratir. tipki bu sezon lucas lima ve ben arfa isimleri gibi gustavo gomez ve paletta isimleri de hazirandan beri her yerde karsima cikiyor. sergio ramos, mesut özil gibi beklentilere degecek isimler olsa neyse ama ne verecegi cok belli olmayan, cogu futbolseverin belki 1 kere bile maclarini izlemedigi gustavo gomez, paletta gibi isimlerin gelmesini istemedim hic. 2 ay bu isimlerde ısrar edilmesini de anlamadim.

en sevdigim transfer ise basinda hic yer almayip birden anlasilan ve getirilen transferlerdr. neto, soldado, giuliano, isla gibi tak diye getirilen isimler ben de daha cok heyecan yaratiyor.
  • biri şey demiş; iki maçta vardar'a 1 gol atabilen fener'e savunmacı alınıyor.

aynı fener vardar'dan iki maçta 4 gol yemişti yanlış hatırlamıyorsam. belki bu transfer bu yüzdendir.

not: şenolgüneşspor
  • wikipedia'ya göre 11 yıllık profesyonel kariyerinde oynadığı 247 maçta ancak 4 golü olan yeni stoperimiz. o bakımdan kendisinden bir uche, luciano veya lugano gibi skora katkı yapması beklenmemeli. adam gibi hamle yapsın, hızlı olsun ve skrtel'in emniyet supabı gibi davransın yeterli.
  • havaalanında tek bir kişinin karşılamadığı dikkatimi çekmiş futbolcu. hayır karşılama denen garip kültüre zaten karşıyım, o ayrı bir konu da, türk taraftarının çoğu futboldan da anlamıyor. çeri çöpü karşılamaya gidip bu kalitede, son avrupa şampiyonu'nun stoperi, fener defansını toparlayacak bir adamı karşılamamaları ayrı bir enteresan.
  • bu sezon rusya ligi lideri zenit'te 4 maç oynamıştır
    http://www.uefa.com/…club=52826/domestic/index.html
  • fabio luciano'yu hatırlatandır, hayrolsun.
hesabın var mı? giriş yap