şükela:  tümü | bugün soru sor
  • king kong lakaplı kübalı boksör. lakabının hakkını veren bir cüsseye sahiptir

    1,93 m. boya ve 2,13 m'lik kanat açıklığına (reach) sahip bu adam profesyonel kariyerinde yaptığı 28 maçın (24'ü knock out ile olmak üzere) tamamını kazandı. knock out oranı: %80. harbiden king kong yani.

    3 mart 2018'de deontay wilder ile wbc ünvan maçına çıkacak. bakalım wilder karşısında ne yapacak, tüm boks dünyası merakla bekliyor.
  • bu boksör hakkında başlık açılmaması gerçekten şaşırtıcı. bence ağır siklet boksörlerinin içinde en yırtıcı olanı, lakabı king kong ve ringde bunu kanıtlıyor. yaşı biraz geçmeye başladıysa bile şu anki en iyi ağır siklet sıralamasında ilk üçe girer. deontay wilder gibi çenebaz olmaması da bence artısı, zira ringde konuşmak en doğrusu. deontay ile olan maçına gelince, sonucu tahmin etmek zor ama kesin olan bir şey varsa bu maç 12 raund sürmez...
  • 03.03.2018 tarihinde deontay wilde denen artizi madara edecek olan kübalı solak boksör. adam kübalı diye ünlü değil galiba, bu yüzden puana bırakmadan nakavt etmesi gerekiyor.
    yapmış olduğu 30 maçtan 28 ini nakavt ile kazanan diğer 2 maçında berabere kalan bir boksör için başlık açılmaması gerçekten de ilginç olmuş.