şükela:  tümü | bugün
  • kanamalı ve öldürücü bir virüs. hastalığın ilk ortaya çıktığı lusaka ve johannesburg kentlerinin ilk hecelerinden isimlendirilmiş.
  • aynı zamanda bir star wars gezegeni.
  • 2018 yazında bodrum'a damga vuracak oteldir.a'la carte herşey dahil konseptte hizmet verecek olup,kalburüstü kitleyi ziyadesiyle memnun edecektir.1 km uzunluğundaki plajındaki beyaz kum mısır'dan özel olarak getirilmiş duyumlarıma göre.plajı 3 ayrı bölüme ayırmışlar. ındigo beach bu sene çok haber olur.forest odalarına da öldüm bittim açıkcası.turizmciyim ve kolay etkilenmiyorum.paranız yeterse gidin derim,zira hiç ucuz değil.
  • bodrum güvercinlikte açılan güzel otel. otelde herşey çok başarılı yiyecekler içecekler özellikle tatlılar çok iyi. kumsalı havuzları oldukça başarılı. odalar geniş ve ferah , odalardaki şampuan vücut losyonu duş jeli bvlgari öyle diyim. odalar yeni olduğu için çok temiz. minibar hergün yenileniyor. tabi o kadar paraya bi zahmet yenilensin. bizim kaldığımız odanın yeri çok iyidi denize inen yürüyen merdivenlerin hemen başındaydı yürümedik ringlere binmedik. çalışanlar çok kibar ve güler yüzlü zaten yarısı yabancı çalışanların. ben beğendim ve tebrik ettim gidin yerinde görün derim.
  • gecen hafta sonu konakladım.

otel muthis yapilmis. oldukca buyuk ve luks.

cok guzel iskelesi ve sahili var. tesisler, odalar mukemmel.

eksikler mi?

1. odalar yapılırken ses izolasyonu dusunulmemis- yan odadaki horlamayı duydum.

2. fiyatları yuksek , hakediyor mu? tesisler acisindan evet ancak hizmet kalitesi zayıf. boylesine yuksek gelir seviyesine hitap etmesi planlanan otelin daha iyi bir garson ve hizmetli kalitesine ihtiyacı var. hizmet sektoru nankordur, parasının karsılıgını alamayan kisi 1 kez daha denemez.

3. yemek kalitesi daha iyi olmalı. cok guzel yemekler var ama arada yapamadıkları seylerde var.

mesela tatlılar cok vasat. daha iyi olmalı. kuzu pirzola superdi ama kofte standart.

yoneticilerine tavsiyem hillsidede kalsınlar ve kalite anlayisini benimsesinler.

son olarak, turist kalitesi dusuk ve bu da yerli turisti irite ediyor. rus bir ayı yanımda lavaboya isedi dersem daha iyi anlarsınız. hemde restaurant wcsine...