şükela:  tümü | bugün
  • 97 model sırp santrafor. kızılyıldız forması giymekte.

takipteyiz tosun.
  • "fm diyorsa doğrudur" kategorisine girmesi muhtemel zat.bekliyoruz efenim.
  • fm 15'te gol makinesi diye aldım, çamaşır makinesi çıktı. neyse ki zararına satmadım. daha iyisi için (bkz: isaiah brown)
  • fm 15'te gol makinesidir. şöyle buyrun

henüz 19 yaşındayken şampiyonlar ligi'ndeki 15 maçta 10 gol 11 asistlik perfomansına dikkat çekmek isterim. ayrıca kendisini complete forward oynatıyorum, poacher oynatsam asist sayısı azalır ama gol sayısı artardı, netekim taktiğime uymaz. ss'deki 2018-2019 sezonunda görünen 27 maç 13 gol 10 asistlik performansı yanıltmasın, orada sadece lig performansı yazıyor. o sezonu şampiyonlar ligi ve kupayı da ekleyince 48 maç 39 gol 19 asistle kapattı (şampiyonlar ligi 13 maç 15 gol 6 asist).

edit: bu adam gol makinesi değilse kim gol makinesi kardeşim?
  • genoa'nın 5 milyon euroluk teklif yaptığı söylenen oyuncu. sırpların acayip 94-98 arası yaş grubu jenerasyonunun bir başka ayı üyesi.
  • fm'de iki sezonda bonservisini 2-3'e katlar. leblebi gibi gol atar, sol acik bile oynar.
  • forvete koyduğunuzda her maç gol atar. atmadığında da zaten takım kesin kazanıyordur. baya baya oyunun bugı.
  • geride bıraktığımız 2014/15 sezonunda takımı tsrvena zvezda ile çıkmış olduğu 22 maçta 6 gol 2 asist ile oynayan 17 yaşındaki sırp golcü. bu sezon ise 14 maçta 4 golü bulunmakta. henüz 17 yaşında olduğunu ve ilk 11 oyuncusu olmadığını belirtmekte fayda var.

dolar: 2,91 tl
    euro: 3,13 tl
  • 2015/16 sezonu devre arasında 6,6 milyon euro karşılığında benfica'ya transfer olmuş ve b takımında forma giymekte olan 18 yaşındaki sırp forvet.
  • benfica'ya geçtiyse 2 sene sonra 50m euro'ya satilmamasi için bir sebep kalmamıştır.

lan niye hep benfica alıyor? biraz da başkası sebeplensin.